Jeff Hardy

'Spor Gündemi' forumunda Sami tarafından 21 Kasım 2009 tarihinde açılan konu

1. Jeffrey Jeff 31 Ağustos 1977 doğumlu profesyonel bir amerikan güreşçisidir.

Hardy'nin güreş dışındaki başlıca hobileri ise Motokros, müzik, resim ve değişik hobilerdi. Hardy şu anda Peroxwhygen adlı müzik grubunun bir üyesi.

WWE'deki şöhretini kazanmadan önce OMEGA adlı bir federasyonda kardeşi Matt ile boy gösterdi. WWE ile sözleşme imzaladıktan sonra kardeşi ile beraber bazı büyük isimlere maç kaybederek o güreşçiyi yükseltirken kendileri tecrübe kazandı.

Takım olarak güreştiklerinde aksiyonlu maçlarda yaptıkları zor hareketlerle ünlendiler. Özellikle TLC maçlarında ünlenen bu takım Lita'nın onlara katılmasıyla Team Xtreme oldu.

Hardy 6 kere World Tag Team Kemeri ve 1 kere WCW Tag Team Kemeri kazandı. Ocak 2010 itibariyle TNA'de yer almaya başlamıştır.

Jeff hardy 11 aralıkta mahkemesi var eğer mahkemeyi kazanırsa ringlere geri dönicek..

2. Neeeeeeeeeeeeeeee bu büşra ablam için süper haber

Sami bunu beğendi.

3. Sağol sami

4. WWE önce paylasım icin tesekkurler ama ben bunu bılıorum dun aksam 2:00 da soledı raw da soledı

5. bence kazanmaz :f196:

6. neden kaybedecek

7. bencede kazanamaz gıbı gelıo ama inşallah kazanır

8. inşallah

9. Kazanacak inşallahh!!..

Banada geri döneceeek ;)
    -----------------------------------
    Ayrıca amca o senin gıcık adamın varya ismini agzıma almıyacagım..O sahıs JEFF dönünce kacacak yer arayacak..Cünki WWE istemiyor onu.. :f30:

10. o punkun canını okicak gelince bu arada jeffrey nero hardy nin gercek facesi bende var.

11. Hmmm..İyiymiş.. :)

Ama kesinlikle Punk Öbür dünyayı boylucakk.

12. adı santimetre punk:f30:

13. ben o cm punk u gorsem dövcem yha jeff hardyme işkence yapıo zaten bu arada jeff ılk mahkemeyı kazanmıs dıye duydum

14. " jeff hardyme" Derkeeeeeennn :f1:

15. JeFF HaRDy mize oldumu:f196:

16. 11 aralık değil 2 aralıktaydı ..
    sanırım 27 ocağa mı ne ertelemişler sanmıyorum ama öyle olacağını ..
    olumlu sonuç çıksın diye dua ediyorum(z) .. kalbimiz ve dualarımız onunla ..

17. Ben söylemiştim dün..

Neyse Seranın dediği doğru olabilir..Jeff'in bi konuşmasında öle yazıyordu..

18. Jeff buyuk ıhtımall kazanır....

19. İnşallah..