Jeff Hardy Yargılandı

'Spor Gündemi' forumunda ZorDostumZor tarafından 5 Aralık 2009 tarihinde açılan konu

1. Jeffrey Jeff Nero Hardy 31 Ağustos 1977 doğumlu profesyonel bir amerikan güreşçisidir.

Hardy'nin güreş dışındaki başlıca hobileri ise Motokros, müzik, resim ve değişik hobilerdi. Hardy şu anda Peroxwhygen adlı müzik grubunun bir üyesi.

Jeff Hardy WWE'deki şöhretini kazanmadan önce OMEGA adlı bir federasyonda kardeşi Matt ile boy gösterdi. WWE ile sözleşme imzaladıktan sonra kardeşi ile beraber bazı büyük isimlere maç kaybederek o güreşçiyi yükseltirken kendileri tecrübe kazandı.Takım olarak güreştiklerinde aksiyonlu maçlarda yaptıkları zor hareketlerle ünlendiler.

Jeff Hardy WWE de güreşen ve 278 kez ringlerde boy gösteren jeff hardy mahkemede yargılandı ve mahkemesı olumlu cıktı ve jeff hardy mahkemeyı kazandı ve 2010 smackdown vs raw da
    EFSANE GERİ DÖNÜYORR:

2. Wooooovvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Yaşayan Efsane Dönüyor desenee =)))))))))))..

3. Hahahah Busracım Cok Komıksın Bu Haber Ikımız Icın Ve Tum Jeff hayranları ıcın büyük haber

4. Komik derken =) ?

Benim günlerdir süren gözyaşlarım son buluyor buna bir sevineyim demi ???

5. Tabii Büsracım Sevınmek Senınde Hakkın da Benı Arkadas Olarak Eklermısın??

6. oLeyyy Jeff HarDy sonunDa qeri Dönüor...SıkıLDım arTık her hafTa Cm Punk'ın şakLabanLıkLarınDan...

7. emeğe sygı unutmayalım en onemlı haber yaw :)

8. İyi bari bi teşekkürü hakettin ...:)

9. Hahahahaha

10. hayıırrrrr jeffın mahkemesı 27 ocak 2010 a ertelendi tüm jeff sevenlere duyrulur

11. TheHardyBoyz tamam ama12-20 ocak arasında dönüyo okmi???

12. tmm da ılk bnde ole dudum ama sonra .. dan gercegı orendim

13. snın aldıgın haber eskı olsa gerek aynı haberı arkadasım banada verdı ama asılsız cıktı

14. Hımm Oke Hardyboyz Özür Dilerım :(:( Canım

15. yıne ucuzz kurtulduu....

16. Komıksın Rızelı

17. demekki en sopnun da yaşayan efsane geri dönüyor :D:D yuppi

18. Konunuzun Kaynağı yok mu?

19. BU CM PUNK SON R-TRUTH LA YAPTIKLARI MAÇTA YİNE HİLE YAPTI ADAMIN 6 MAÇINDAN 5 İNDE HİLE VAR HATTA HEPSİNDE :D:D:D:d

20. Valla ha Adamı Ne Zmn İzlesem Adamın Maçında Hile Oluyor Ama Son Zamanlarda Yani Jeff Gittikten Sonra Undertaker Boy Göstermeye Başladı