Jeff Hardy Resimleri (Smackdown)

'Resimli Konular' forumunda Aysell tarafından 31 Mart 2009 tarihinde açılan konu

1. Jeffrey "Jeff" Nero Hardy (31 Ağustos 1977 doğumlu) WWE'de SmackDown'da güreşen profesyonel bir amerikan güreşçisidir.

WWE'deki şöhretini kazanmadan önce OMEGA adlı bir federasyonda kardeşi Matt ile boy gösterdi. WWE ile sözleşme imzaladıktan sonra kardeşi ile beraber bazı büyük isimlere maç kaybederek o güreşçiyi yükseltirken kendileri tecrübe kazandı. Takım olarak güreştiklerinde aksiyonlu maçlarda yaptıkları zor hareketlerle ünlendiler. Özellikle TLC maçlarında ünlenen bu takım Lita'nın onlara katılmasıyla Team Xtreme oldu. Hardy 6 kere World Tag Team Kemeri ve 1 kere WCW Tag Team Kemeri kazandı.Jeff,kardeşi Matt Hardy ile barışmıştır.Jeff Hardy kısa süreliğine WWE'ye veda ederek,sevenlerine yasa boğmuştur.Ama geri dönecektir.

jeff_hardy-1. jeff_hardy-2. jeff_hardy-3.

2. Sanki bu adamı bir yerden duydum gibi..:f20:
    Tesekkürler Aysel ablacım..:f196:

3. Allah Bilir Büşra Bunu Kopyalamamıştır Kesin Kendi Yazmıştır Çünkü Jeff Hakkında Süper Zeka :D

4. Her zaman jeff

5. jeffatma

jeffatma Yasaklı

ben jeff hardy i herşeyden çok seviyorum ne olur plase plase jeff come back seni benim kadar kimse sevemez 27 ocak hayırlısıyla bir gelseydi hep aglıyorum ıllllllloovee youuuuuuuuu jjjjjjjjjjjjjeffffffff hhardyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy dualarımı dualarıma ekliyoru:) jeff seni çok seviyyyyyyyyyyyyyyyyorum hep aglıyyorum:f9::f9 ben mektup yyazacaktım adres :)bulamadım ben sana hep şiir yyazıyyoruum:f82::eek: cm punk ı dönnce gebert:f30: senin suçun yyokki:f21 DÖNECEKSİN BİR ANDA:f23::f71::f71f71::f58::f24:: DÖNÜYYORSSSSSSSSSUNNNNN:f39::AMA SEN :f58::super::

Jeff ben seni çok seviyyyyyyyorum seni ömrümün sonuda olsa beklerim

6. E bende Jeff hakkında süper zekayım evde hep hareketlerini deniom xD

7. Bende denerim JEEF*in hareketlerinii :f196:
    Yazın çok denedim şimdide bel sakat fazla eğlip kalkamıyorum..
    Muhammet bilir zaten orda yaptık ne yaptıysak..Allahtan bayramdaydı yoksa görselerdi üstüne bide beni öldürürlerdi :mad:
    Ama durmak yok :f196:

8. Yaptığınızın ne kadar tehlikeli olduğunun farkındasınızdır umarım. İnsanlardan bu kadar etkilenmemelisiniz bence. O adamlar o hareketleri yapmak için çok uzun süreler çalışıyorlar ve zaten smackdown bir güreş eğlencesi. Hareketlerin çoğu gösteriş için. Birbirinizi sakatlayabilirsiniz. Tabi ben ne kadar söylesem de siz yapmaya devam edeceksiniz:f30: ama bence bir daha düşünün.

9. çok iyi bu adam bayılıyorum jeff hardye

10. Aysell Abla bidaha deneyeceğimi sanmıyorum zaten :f196:
    Zaten belim halen ağrıyor geçtiği söylenemez :mad:

11. süüper 1 adam

12. Çok güzeller zaten Jeff'm her zaman süper biri teşekkürler;)

13. Paylaşım için teşekkürler