Jeff Hardy Ne Zaman Gelecek

'Spor Gündemi' forumunda Aysell tarafından 30 Kasım 2009 tarihinde açılan konu

1. Jeff Hardy Ne Zaman Dönecek

Matt Hardy soruları cevapladı.

Matt Hardy Konuştu.WWE' nin süperstarı Matt Hardy WWE universe'de hayranlarının sorularını cevapladı. Matt, "Undertaker - CM Punk maçı güzel geçti" dedi ve ardından dünya şampiyonlığu benim geleceğim diyerek bir gönderme yaptı. Matt şovda kısa birsüre olmayacak tabi bunun ilerleyen programlarda olduğunu belirtti ve yine kısa birsüre sonra dönecek... Ayrıca döndüğümde beni kimse durduramayacak ifadesinede yer verdi.

Matt şu an kariyerinde zor günlerini yaşıyor ama nedeni bilinmiyor, mutsuz olduğu belli. Matt, The Miz'in banlanmasını öneriyorum da demeyi de ihmal etmedi.Matt bizi kırmayıp bir sorumuza da cevap verdi. Jeff ile ilgili bir soru sorduk.Şu an WWE' de bu gece bir Hardy eksik diyor ve ardından ve bize de bir teşekkür edip çıkıyor... Jeff'in dönüşü ile ilgili olarak ise inşallah 2010 olur sözlerini kullandı.

2. 2 Aralıkta JEFF'in mahkemesi var.
    Olumlu sonuç çıkmaz ise geri dönemeyecek .. 6 yıl hapisde olacakmış... ;)

3. çok kötü olur

4. Y2J

Y2J

jeff in tlc de bi yerlerden ortaya çıkmasını bekliyorum, en azından ortaya çıkan edge de olabilir.

5. ocağın 5. ayında gelir. herkez öyle diyor bende faceden gördüm

6. Belli olmaz bence mahkemeye bağlı..

7. Bencede ama ne için mahkemeye çıktı??

8. Uyuşturucu :mad:

Ama kullanmıyormuş..Sanırsam PUNK evine koydurmuş JEFF in..

9. Tlc maçlarında ya edge ya jeff hardy

10. Jeff ne uyuşturucu kullanır nede yasa dışı ilaç bence bunu büşra ablanın dediğine göre punk evine koydurmuştur...

11. İnş Geri Dönecek Özledim Ya

12. Bendee.. :mad:

13. Jeff hardy uyuşturucu bağımlısı olduğu için hapise atıldı !!
    İnş en yakın zamanda döner
    Şimdi benim Fovorim Kofi Kingstom :))