JEFF HARDY dönüyor !

'Spor Gündemi' forumunda Sydnie tarafından 7 Ocak 2010 tarihinde açılan konu

1. JEFF Hard hakkında birçok şey söylendi Kimileri gidiyor , emekli oluyor gibilerinden yorumlar söyledi.

JEFF HARDY hayranlarına müjdeli haber vermek istiyorum arkadaşlar JEFF HARDY artık dönüyor bu boş konuşanlar görsünler bakalım.

Arkadaşlar artık bu boş konusmalara bir son verelim ne dersiniz. Noktayı ben koyuyorum . Bu seferde bana inanmayında görelim.

P.S : KONUYU benden izinsiz baska sitelerde paylasamassınız bilginiz olsun.

2. Videoda Jeff Hardy'nin TNA'ya geldiği gösteriliyor ve TNA yayınları TV'den verilmiyor.:f20:

3. Mecburen internet sitesinden izleyeceğiz xS

KskLee bunu beğendi.

4. Biliyorum Seran.!
    İzlemiştikk =))

5. TNA yayınları Eurosport'da pazartesi günü var.
    TV'de gösteriliyor yani. :f40:

6. Şun Jeff bir dönse de :( hepimiz rahat etsek :f40:

7. Daha dönmedi mi? :(

8. Dönmemiş Zeus :f40: Korkuyorum ülke sorunları arasına girecek ju jeff :f30:

9. Demi ahhh ahh bir dönsee ..

10. Jeff hardy wwe nin emekliler bölümünden kaldırıldı jeff hardy tna ya reklam amaçlı çıktı 27 ocaktaki mahkemeyi izlemeye tedy long rey ve maat gitti jeff kazandı ve bunları söyledi mahkemeyi kazanmak sevindiriyor ama smackdown a dönmek daha mutlu eder dedi ve 1-2 hafta sonra jeff hardy smacdown a çıkacak tedy long dönmek istermsin sorusunu sorarsa döneceğini sormassa tna da yeni bir sayfa açacağını da belirtti tamamen gerçektir

11. Ayhh teşekkürler yawww iyi oldu bu :)

12. iyi sallamışsın ama cilası tutmamış :d

13. Arkadaslar yoneticiler kızmassa size bi site vericem ordan mesela 2 agustos macı oldu mac bittikten sonra yayına verilio