Jeff Hardy 2 Aralık Mahkeme sonucu

'Spor Gündemi' forumunda Aysell tarafından 30 Kasım 2009 tarihinde açılan konu

1. Jeff Hardy 2 Aralık mahkemesi

Bildiğiniz gibi Jeff Hardy 2 aralıkta mahkemeye çıkacak. Mahkemeden olumsuz sonuç çıkarsa Jeff 6 yıl hapis yatabilir. Eğer olumlu sonuç çıkarsa Jeff'in Smackdown'a dönüş tarihi açıklanacak.

2 Aralık'ta mahkemeye giren olan ünlü süperstar Jeff Hardy'nin 11 Kasım'da evinde uyuşturucu bulunduğu iddiasıyla mahkemeye çıktı. Hardy 4 ayrı suçtan yargılanıyordu.

Uyuşturucu Kullanmak, Uyuşturucu Satmak, Yasadışı ilaç kullanmak, Yasadışı ilaç Satmak Jeff Hardy'nin mahkeme kararı ise 27 Ocak 2010 tarihine ertelendi. Karar bu tarihte açıklanacak. Mahkemede olanlar ile ilgili açıklamanın daha sonra yapılacağı belirtildi.

2. oko

oko

2 Aralık Mahkeme sonucu

umarım olumlu bir sonuç çıkar.böylece CM PUNK tan yine dayak yemeye başlar.

3. Kazanacak inşallah..
    Yatıp kalkıp dua ediyorum :mad:

4. çok güzell

5. Birçok yerde kazandığına dair haberler var bazı yerlerde ise mahkemenin ertelendiği yazıyor. Kesin bir habere henüz ulaşamadım. Ama umarım kazandığı haberi doğrudur.

6. Jeff Hardy İyi dovuscuu ama bu hapiss onu etkıleyebılır....

7. ßusRa YoRumunu beqéndiM :) A$ık oLmasamda coK oneM verıyoRum bende jeffe Bende onun miLyonLaRca hayRanLARından sıkı bi hayRanıyım :) Tek diLEqim biran once donsun Hardy boy`` Z oLu$$un smacKdoWn turkıyeye geLıyoR. Gİtmemek oLmaz ki zaten gidicem..!! İn$asLLah turkıyede geRi doneR. :)

8. Severim ben jeff hardy i bi ara bıraktıgını söyledide wwe yi nie dava açılmış bilmiyorum.

Daha yeni duydum.Rey misterio'dan sonra jeff hardy yi çok severim zaten iyi anlaşıyolar rey le.İşallah kazanır..

9. Kesin bi biLqiyé uLAsıLdımı ?

10. Jeff Hardy Ocakta Gelıyorrr!!!!!!:f118:

11. Bilginin kesin kaynağı neresi?

12. Jeff Hardy Dönuyor

Ondan emin olun

Büyük ihtimalle 12-20 Ocak civarında

13. Tamam iyi de bu habere nerden ulaştın? Bazı yerler döneceğini bazıları ise mahkemenin ertelendiğini yazıyor.:f20:

14. cuma aksamı görücez gelirse çok güzel olur çok seviom o adamı ya

15. arkadaslar jeff hardy kadar iyi olan 2 kişi daha var john cena ve rey misterio bu üçlü grup olursa çok süper olur

16. agalarr kesin bi sonuç yok acıklanmadı daha 1 hafta içinde açıklanırrrrrrrrrrrrrr
    smeckdown tr de nerde bilen varsa yassın biletler falan nerde gibi

17. tanımıyorum

18. Bu Bilgiyi bana ARkadaşım Verdi Ama Nerden bildiğini bilmiyorum sıteyı banada vermıstı ama unuttum aa bu arada jeff hardy nın en son halını gormek isteyenler Sanal boks a girsinler

19. Bende Jeff Hardy nın en az sizin kadar hayranıyım cok sevıyorum !!

20. ya bu arada su ımzayı nasıl koycam