Jack Bauer müslüman oldu mu?

'Haberler' forumunda YAREN tarafından 22 Mayıs 2009 tarihinde açılan konu

 1. 24 dizisinin Türkiye’de gösterilmeyen son bölümünde yıllardır terörist saldırılarına karşı ABD’yi koruyan dizinin kahramanı Jack Bauer imamla görüşerek birlikte günahları için dua etti..
  [​IMG]
  Dünya çapında birçok hayranı olan bir kahraman olan Jack Bauer’ın bir peder ya da haham yerine bir imamı seçmesi ABD’de büyük bir tartışma yarattı. Dizinin hayranlarının internette sürdürdüğü tartışmanın ana başlıklarından biri şu: “Jack Müslüman mı oldu?”
  Yeni Şafak gazetesinin haberine göre; biyolojik silaha maruz kalan dizinin kahramanı Jack, tedaviyi reddettiği için ölmek üzere iken önceki bölümlerde karşı karşıya geldiği bir imamı çağırdı. Çağrılmasına şaşırdığını söyleyen imama Jack’ın cevabı pişmanlık içinde “Ölüyorum. Birçok hata yaptım. Neler yaptığımı asla bilemezsin” oldu. İmam ise “Karmaşık bir zamanda yaşıyoruz. Hiçbir şey siyah beyaz değil. Sana baktığım zaman iyi bir adam görüyorum” dedi.

  Bir eliyle Jack’ın elini tutarken diğer elini gökyüzüne açarak “Yaptığımız tüm kötü şeyler için önce biz kendimizi affedelim” diye dua etti. Bu duanın ardından rahatlayan Jack, artık ölmeye hazır olduğunu söyledi.
   
 2. Cevap: Jack Bauer müslüman oldu mu?

  İnşallah gerçekten müslüman olmuştur ama ben bir komplo teorisi üretmek istiyorum.Bence dizilerin yıldızlarını kullanaarak seyirci çekme amaçlı yalan bir haber de olabilir.Doğrusunu Allah bilir...
   
Yükleniyor...
- Jack Bauer müslüman Forum Tarih
Soru Michael Jackson Hangi Hayvanını Kayıt sırasında stüdyoya getirmiştir Sorun Cevaplayalım 14 Nisan 2016
Milyoner Samuel L. Jackson Kontrantlarına Film çekimlerinde Ne yapılabileceğine dair Madde koymuştur Sorun Cevaplayalım 15 Nisan 2014
Jack Nicholson Hayatı Fotoğrafları Biyografi 2 Şubat 2013
Jack Klugman Hayatını Kaybetti Haberler 25 Aralık 2012