İyi geceler sözleri 2014

'Karışık Sözler' forumunda Nalan tarafından 3 Temmuz 2013 tarihinde açılan konu

1. Bu güzel insan gider... Herkese iyi geceler dostlar...

Her güzel şeyin bir sonu vardır derler ya işte benden bu günlük bu kadar herkese iyi geceler dostlar...

Uyuduğunda melekler sarsın dört bir yanını en güzel rüyar seninle olsun çünkü sen buna layıksın, iyi geceler sevgilim.

Güzel bir gün nasıl seninle başlıyorsa dünyamda, güzel bir gecede ancak seni rüyamda görünce anlam kazanacaktır, iyi geceler aşkım.

Rüyalara rest çektim uyumuyorum herkes derin uykudayken ben sana dalıyorum uyku çok tatlı derler ben seni tadıyorum onlar uykuya ben sana doyamıyorum Bitanem iyi geceler .

Kalabalık yıldızlar içinde arama gözlerimi ben sana ay kadar büyük yansıyacağım ışığımla aydınlan ve tatlı uyu hayal gözlüm

Allah'ım sana en güzel uykuları ve benli rüyaları bahşetsin biriciğim.

Ben uykuyu sadece seni görmek için seviyorum çünkü rüyalarımı süsleyen en güzel meleksin bebeğim iyi geceler.

Yalnız gecelerimin vazgeçilmez rüyalarında saklıyorum seni, sen benim için bir hayatsın sen bende bir cansın sevgilim iyi geceler.

Geceler ufacık bir ayrılık aramızda, rüyalarda olmasa çekilmez bu dünya iyi geceler sevgilim.

Bugün en tatlı rüya senin olsun en tatlı kişi girsin rüyana ama bunu alışkanlık haline getirme gelemem öyle her gece her gece iyi geceler

Hep aklımdasın öylesine bendesin ki hiç bitmek, tükenmek bilmeyen bişey bu, bu can bu bedenden çıkana, bu diyardan göçene dek görebildiğim tek gerçek rüyam sensin tatlı rüyalar meleğim.

Kalbinin ışığı Gecenin karanlığını bastırsın Rüyaların mutluluk yağmurlarında geçsin Gecen mutlu Kalbin huzur dolu olsun İyi geceler!

En güzel gecelerin en güzel rüyalarını gör Bitanem tatlı uykular.