İyi Geceler Nickleri

'Sosyal Medya' forumunda Sitem tarafından 5 Mart 2012 tarihinde açılan konu

1. İyi Geceler Nickleri kısa
    İyi Geceler Nickleri 2012

Allahım sana en güzel uykuları ve benli rüyaları bahşetsin biriciğim.

İyi Geceler rüyalarımın prensesi..

Seni çok seviyorum birtanem İyi uykular..

Rüyalarında senin gibi güzel olsun

iYi geceLer kakaoLu sıcak süTüm..

Müjde… Bu gece günahlarda %100 e varan indirimler, iyiliklerde 1000 kata varan extra puanlar sizi bekliyor… NOT: Kul hakkı kampanya dışıdır… İYİ GECELER…

Sen benim rüyalarımdaki hayalim, hayattaki tek yaşama sebebimsin. İyi geceler meleğim.

eN güZ£L rüYa saNa G£Lsin ßu g£c£..£n taTLı iNsaN gİRsiN rüYaNa ßu g£c£..aMa ßunu aLışKaNLık haLin£ g£tiRm£ çünKü g£L£m£m h£r g£c£ h£r g£c£

Gecenin en güzel karanlıgına gözlerini yumdugunda aklına ben geleyim iyi geceler birtanem..

Dur bir dakika once bana bir opucuk, sonra seni seviyorum, tamam şimdi uyayabilirsin ..

Rüyanda eğer beni görürsen hiç şaşma çünkü ben seni her gün rüyamda görüyorum…

Yine bir gün daha bitti sensiz ve tüm geceler ben yaşadığım sürece sensiz.sana çok kızgın olmama rağmen seni hala çok seviyorum iyi geceler..

Merhabalar sebebi ziyaretımız bellı.bu saatte kız,oğlan isteyecek degılız.fazla vaktımızde yok iyi geceler deyıp gidecegiz.tatlı almadık ortalıkta kriz var.sizde tatlıyı rüyanızda görün tatlı rüyalar

NeLeRı YasadıqıNı bLdıqıN aMa neLeRı YsacaqıNı BLmedqIN bR quN daha bTTı II qeceLeR mrLeqıM

Bu gEcE gÖkYüZüNe ÇıKsAm YıLdIzLaRdAn BiR bUkEt YaPsAm KaBuL eDeRmİsN?? kBuL eTmİyEcEkSen GeCe GeCe çIkaRmA bNi OrAyA

Aşkım yatağın, sevgim yorganın, yüreğim yastığın olsun iyi uyu birtanem.

En güzel gecelerin en güzel rüyalarını gör bitenem tatlı uykular.