iyi geceler mesajı sevgiliye

'Güzel Sözler' forumunda Demet tarafından 30 Aralık 2014 tarihinde açılan konu

1. Demet

Demet Editör

iyi geceler mesajı sevgiliye
    Sevdiğiniz kişiye gece yatmadan önce bir iyi geceler mesajı atmak istiyor ama en güzel mesajı seçemiyorsanız o zaman sizin için hazırladığımız iyi geceler mesajı sevgiliye konusunu incelemenizi tavsiye ederiz.

Yatağına uzandığında istediğin bütün güzellikler senin olsun. Duygularını paylaşacak birine ihtiyaç duyarsan ben buradayım her zaman AŞKIM tatlı rüyalar

Yine bir gün daha bitti sensiz ve tüm geceler ben yaşadığım sürece sensiz. Seni çok seviyorum iyi geceler

Hayatımdaki en değerli varlık canımın içi birtanecik sevgilim benim iyi uyu yarın umarım görüşmek dileğiyle seni çok seviyorum iyi geceler.

En iyi Gecen Bugünden Daha Güzel yarın olacak geceler içinde Olsun İyi GeceIer Birtanem.

Sana Gecelerin Sessizliğini Rüyaların En güzelini Görmen için Dua Edeceğim Aşkım iyi geceler..

Sen Güzel rüyalar içinde Ben Senin hayalinle Sen gecelerin Kucağında uykuda Ben ise Seni Düşünerek Sabahların içinde.. iyi geceler..

18358ea8fbd0.

Ben ay olsam Sen benim gökyüzümsün, ben güneş olsam sen gene benim gökyüzümsün, Ben sensiz olamam, sende bensiz olamazsın iyi uykular tatlı meleğim!

Geceleri Uzaklara çığlık Olur Sesim, Denizden çıkan Yosun Kokusundan Keskin Sana Olan özlemim, Bu gece Sırf Senin İçin Kapanıyor Gözlerim. İyi Geceler Herşeyim.

Bir hüzün saklıdır ve bin umut vardır,her yeni gün doğumunda, bir hüzünle uyuyup bin umutla uyanma dileğiyle. iyi geceler.

Masum gecelerin Masum Rüyaları Seninle Olsun iyi Geceler Olsun Biriciğim..

Seninle Her Gece Güzel Seni Düşünürken geceleri uykusuz Geçiriyorum rüyalarımı uykusuz seni düşünerek görüyorum.. iyi geceler Sana Bebeğim.

Geceleri Uzaklara çığlık Olur Sesim, Denizden çıkan Yosun Kokusundan Keskin Sana Olan özlemim, Bu gece Sırf Senin İçin Kapanıyor Gözlerim. iyi Geceler Herşeyim!

iyigeceler_16.

Belki qözlerimin baktığı yerde değilsin ama bilki, qözlerimin daldığı yerdesin. Hayat, derin bir uyku ise, qördüğüm en qüzel rüya sensin.

Geceleri Uzaklara çıglik Olur Sesim, Denizden çıkan Yosun Kokusundan Keskin Sana Olan özlemim, Bu qece Sırf Senin İçin Kapanıyor qozlerim. İyi qeceler Herşeyim!

Gece olup, qüzel qözlerin yenik düştüğünde uykusuzluğa, seni qökyüzünden alıp, düşlerime emanet ediyorum, qözlerimden uzaksın belki ama daima yüreğimdesin unutma.

Ben uykuyu sadece seni görmek için seviyorum çünkü rüyalarımı süsleyen en güzel meleksin bebeğim iyi geceler.

Güzel bir gün nasıl seninle başlıyorsa dünyamda, güzel bir gecede ancak seni rüyamda görünce anlam kazanacaktır, iyi geceler aşkım.

Uyuduğunda melekler sarsın dört bir yanını en güzel rüyar seninle olsun çünkü sen buna layıksın, iyi geceler sevgilim.

wjAOPm.