iyi geceler mesajı 2015

'Güzel Sözler' forumunda Demet tarafından 21 Aralık 2014 tarihinde açılan konu

1. Demet

Demet Editör

2015 iyi geceler mesajı
    wjAOPm.
    Güzellikler içinde gecenin bu saatlerinde belki yalnızlığın en yorgun olduğu yerde yalnız olmadığını bilesin diye sana iyi geceler demek geldi.

Rüyalara rest çektim uyumuyorum herkes derin uykuda iken ben sana dalıyorum uyku çok tatlı derler ben seni tadıyorum onlar uykuya ben sana doyamıyorum birtanem iyi geceler.

Geceleri Uzaklara çığlık Olur Sesim, Denizden çıkan Yosun Kokusundan Keskin Sana Olan özlemim, Bu gece Sırf Senin İçin Kapanıyor Gözlerim.

Rüyaların en güzelini görürken Allah'ın seni koruması için gönderdiği meleğin kanatları öyle büyük olsun ki en masum anında sana kimseler zarar veremesin. iyi geceler meleğim tatlı rüyalar bebeğim.

Seni uyurken izlemek isterim, uyuduğunda ay yüzünü öpmek isterim işte o zaman bende tatlı bir rüya görmüş olurum sevdiğim, iyi geceler bebeğim.

Gecenin Sessizliğinde Dinlerim seni, Bir Rüya gibisin beklerim Seni, iyi geceler yıldız gözlüm.

Yıldızlar gözlerine özensin sen birtanesin bebeğim iyi geceler dilerim.

Geceyi bana Sor Rüyalarımı Bana Sor, uyumak Nedir bilmiyorum Rüya Desen Seni hayal ediyorum. Seninle Yaşıyorum Sadece uyuyamıyorum bebeğim.. iyi geceler.

Hayat bir geceden ibarettir en güzel geceyi en güzel rüya ile görmen dileği ile iyi geceler.

İyi Geceler Yosun Gözlüm tatlı rüyalar benim Hayalim..

Gecelerin Sıcak Rüyaların Candan Olsun Sana iyi geceler Olsun..

Geceme ışık ol Rüyalarımın Ateşi Ol Sadece benim Ol iyi geceler Aşkım.

Sensiz Bu gecenin Soğukluğu çekilmiyor hayalin gözümün önünde yalnızım odamda resmin duvarda Sabahlarım Hayalinle, Tatlı Rüyalar Aşkım, iyi geceler

Sen uyurken şuan Tatlı Rüyalar görürken ben seni düşünüp seni çizeceğim boş duvarlarıma birtanem, iyi geceler

Sensizlik olsada sonum geceler dert ortağım olur, rüyalarında cenneti gör meleğim benim sonum yalnızlık olur, iyi geceler aşkım..

Beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk yüreğinde sevgi ve sadakat karbeyaz tüylerinde umut ve gagasında iyi geceler öpücüğü . yanağını uzat.

Hayırlı geceler tatlı uykular aydınlık güzel günlere uyanmanız dileğiyle iyi geceler.

İşaret parmağınla birini suçladığında diğer üç parmağının sana dönük olduğunu unutma. iyi geceler

Karanlık geceye yakışıyor sadece Yüreğiniz hep aydınlık olsun iyi geceler.

Her yüreğin Rahatlamak, huzur bulmak için çekildiği Bir köşesi vardır. Bende Artık Köşeme Çekileyim. Yüreğiniz Kıymet Bilene Emanet. iyi geceler.

güzel bir sabaha uyanmanız dileklerimle İYİ geceler.

İyi geceler canım hallerinde ben olayım tatlım uyumadan önce beni düşünmeni istiyorum sabah uyandığında bile beni düşünmeni istiyorum seni çok seviyorum:)

Canım sevgilim seni çok seviyorum, rüyanda beni gör bitanem, iyi geceler tatlı rüyalar aşkım..