İtiraf Ediyorum-Haykırıyorum

'Dualar ve Faziletleri' forumunda Wish tarafından 8 Temmuz 2009 tarihinde açılan konu

1. Ya Baki,Sevgilim...Yaratılma Sebebim Olan Peygamberim,Muhammedim'e Yaratılmış Ve Yaratılacakların Adedince Salatü Selam Ederim Ki,Şu Dünya Okulu Nun Öğrencisi Olarak,Kendi Nefsimden İğrenç Mahluk Ve Kendimden Aşşağı Bir Varlık Göremedim Elhamdülillah...
    Kullarının En Övülmüşü,En Edeplisini Gördüğüm Andan Ve Aşık Ettirdiğinden Beri,Gönül Denilen Aşk Kabım ,Beden Denilen Kılıfıma Dar Geliyor Allahım...
    Tüm Kainatı Ve Canımı Yaratanım,Hani Gel Buluşalım Diye Ezanı Muhammediyeyle Çağrıyorsunya ,İşte O Ses Tüm Vücuduma Deprem Etkisi Yapıyor Titreyerek Buluşma Kapısına ,Secdeye Nefesim Kesilerek Gözyaşlarımla Diktiriyorsun Şükürler Olsun.Meğer Nekadar Hiç Ve Acizmişim,Nabzımı Hissetmiyor Gibi Secdede Yokmuşum Gibiyim. Sevgilim... İçim Sıtmalanıyor Ken Bir Taraftan Üşütüyor Bir Taraftanda Ter Çıkarıyorum .O Anlarda Düşüncenin Kırıntısı Kalmıyor Beynim Yok Gibiyken,Tüm Bedenimi Gıcıklandıran O İlahi(Ürperti) İle Uyuşturucu Verilmiş Gibi Kendimden Geçiyorum...
    Mekanlarda Değilim Sınırlarımı Hissetmiyorum,Görmeler Gözlerle Olmuyor,Hislerle Olmaya Başlıyor Ya Bunları Hiç Bir Kitapta Okumamıştım Sevgilim...Kuran,I Kerim De İkramlar,Müjdeler Denilince Acaba Bu Yaşattıkların Onların Kırıntılarımı Diye Dar Aklıma Takılıyor Maşuğum... Deliriyorum,İçimdeki Senden Gelen Enerjileri Beden Evimin Devrelerini Yakıcakmış Gibi Hissediyorum...Sen Ki Kaldıramıyacak Kadarını Kuluna Yüklemezsin...

Bazen Seninle Buluşmak İçin Ev Halkının Uyumasını Beklerken Heyecandan Gülmeler Başlıyor Heyecandan Gülmelerde,Ağlamalarda Olurmuş Ama Bu Başka Türlü Ah Bir Bilseler Sevgilim ,Sen Yaşatmadan Ne Desek Boş(Nefsani Sevgililerin Buluşmasına ) Haşa Asla Benzemiyor.
    Bazen Beklerken Uykuya Dalmış Oluyorumda ,Kalk Abdest Al,Nidasıyle Dilimde Adınla Uyandırıyorsun Sevgilim.....Gönlümü Dünyadan Soğutan O İlahi Mühürü Çekenimsin...
    Senden Başkasına Meylettirmiyen,Kıskancım,Gayyurumsun...
    Acizini Kendinden Başkasına Muhtaç Ettirmiyenimsin...
    ***Allahım***Baki Sevgiliiiiimmmmm***
    Akıl Denilen Nimetini Son Nefesime Kadar Acizinden Alma...
    Beden Denilen Elbisemi,Nefsime Uyarak Kirletmeme İzin Verme
    Yanlız Sana Talibim...
    Yanlız Seni İstiyorum
    Yanlızsenin Aşkı Muhabbetinle Doyuyorum...
    Seni Daha Çok Sevebilmem İçin ,Lazım Olan İç Ve Dış Donanımlarımı,Gayret Ve Teslimiyetimi Arttır ...
    Amin...

2. Cevap: İtiraf Ediyorum-Haykırıyorum

Amin..