İtalyan ressam Pippa Bacca

'Haberler' forumunda aynsem tarafından 14 Nisan 2008 tarihinde açılan konu

1. [​IMG]

Çok yazık ülkemizin imajı bir kez daha zedelendi
    Türkiye’de kaybolan İtalyan sanatçı Pippa Bacca, Gebze’de ölü bulundu. Bacca’nın katil zanlısı M.K sanatçının cep telefonu sayesinde yakalandı.

İsrail, ABD gibi savaşın tarafı ülkeleri protesto etmek için İtalya'dan yola çıkan Pippa Baca, eylemi için otostopla ülke ülke geziyordu. Filistin'e geçmek için yolu Türkiye'ye düştü. Kocaeli'nin Gebze ilçesinde M.K.'nin otomobiline otostop yaparak bindi. Ve ondan sonra kendisinden haber alınamadı. Fakat dün Pippa'nın cesedi Gebze yakınlarında yarı beline kadar toprağa gömülmüş olarak bulundu. Üzerindeki gelinliğiyle savaş çıkaran ülkeleri protesto eden, savaş mağduru halkların yanında yer alan Pippa'ya Türkiye'de önce tecavüz edilmiş sonra da öldürülmüştü.

BU VAHŞETTEN ÖTÜRÜ UTANIYORUZ...

2. :( :( üçbeş dengesiz insan yüzünden ülkemizin adı kötüye çıkıyor yaa,işte en çok buna üzülüyorum.Zavallı Pippa Bacca.İçindeki böyle insani ve iyi duygularına rağmen böyle bir kötülüğe uğramasını insanlık dışı olarak görüyorum ve kınıyorum.

3. Böyle bir vahşetten dolayı bende utanıyorum kendi bilmez insanların yaptıkları hatalardan dolayı pekçok kişinin canı yanıyor umarım hakettiği cezayı fazlasıyla çeker ve biliyorum ki son olmuycak bu haberler ama yinede ben yürekten diliyorum umarım bir daha bu tarz olaylarla haber olmayız

4. :oops: :oops: :oops:
    Utanıyotum fayil hemcinsim olduğu için, utanıyorum insanlıktan uzaklaşmış olduğu için,
    hiç kimse hak etmiyor biliyorum hele barış ve sevgi uğruna otostop yapan bir eylem
    gerçekleştiren Pippa hiç haketmiyordu.
    Nerede bizim insanlığımız, nerede bizim misafir perverliğimiz atalarımız bunları yapmadılarki
    bunlarmı atlarımızdan aldıklarımı...?

5. Aynı şekilde bende utanıyorum Tual:( ve TÜRKİYEDE kadın olmamanın ne zor olduğunu biliyorum çok özr diliyorum ama maalesef öylee memleketimizde 1. kadın olmıcaksın 2. fakir olmıcaksın:f20: benim yaşadığım yer çok nezih bir yer gece rahatlıkla yürüyüşe çıkabilirim ama Türkiyede her yerin öyle olmasını istiyorum artık atsınlar kafalarından geri kalmışlıklarııı :f63:

6. Rezalet bir olay.. İnsanlıktan çıkmış bu insanlar için ne desem boş...

7. Pippa Bacca anısına şiir festivalinde bayan şairler yürüyüş yapıcak gelinlikleriyle ama dengesizlerin utanacağını sanmıyorum..

8. [TABLE="width:80%;background-image:url('http://www.forumdas.net/images/toolbox/backgrounds/22.gif');border:6px groove green;"][CELL="filter:;"] İnsan Değildirler kesinlikle böyle kötü şeyleri yapanlar cezasısnı çekecekler İnşallah [/ALIGN][/CELL][/TABLE][/ALIGN]:oops: :oops:

9. Bu benzeri olaylar dünyanın heryerinde oluyor,barış adına yola cıkan Pippa ne yazıkki Türkiye'de insanlık
    dışı bir çekilde vahşice öldürüldü,ben duyduğumda ve izlediğimde çok üzüldüm kınamak çok hafif kalır,ne söyleyebilirmki dünyanın heryerinde bu ve benzeri türde vahşet yapanlar insan değiller......

çok çook teşekkürler paylaşım için

10. Bence bu vahşeti yapanları diri diri yakmak lazım
    Artık böyle kişiler yüzünden sokağa bile zor çıkar olduk bunlar insan bile değiller adını siz koyun