İstenmeyen Tüyleri Azaltan Maske

'Kişisel Bakım' forumunda Yasemin tarafından 1 Aralık 2013 tarihinde açılan konu

1. İstenmeyen tüylerinizden kurtulmak için sizlere harika bir maske tarivi vermek istiyorum bayanlar.Yalnız önce şunuda bilmenizi istiyorum bir arkadaşımdan duydum ve gerçekten de çok etkili olduğunu söylüyor.

Denenmiştir hem zararsız hemde çok kolay bir yöntem bu.İçtiğiniz Türk kahvesinin telvesini istenmeyen tüylerinizin olduğu bölgeye sürün bir süre bekletin ve ovalıyarak çıkartın.Zamanlar istenmeyen tüylerinizi en aza indirebilirsiniz.

istenmeyen-tüyleri-azaltan-maske-.

Şimdi asıl maskemizin tarifinine geçelim ne dersiniz bayanlar hazırmısınız bayanlar?

İstenmeyen tüylerin azalması için maskemizin tarifi için 1 Yumurta akı Yeteri kadar mısır unu Yeteri kadar çay şekeri gerekmektedir.Küçük bir hatırlatmada bulunmak istiyorum bu maskeyi haftada 4 defa uygulayabilirsiniz.

İstenmeyen tüyleri azaltmak için maskemizin hazırlanışı;

İlk önce bir kaba yumurta akını koyun, üzerine yeteri kadar mısır ununu ekleyin ve yine yeteri kadar şeker ilave edin, iyice karıştırın. Tam anlamıyla karıştıktan sonra temiz cildinize sürün. Kuruyana kadar bekleyin. Kuruyunca cildinizi tahriş etmiyecek şekilde masaj yaparak soyun hepsi bu kadar.