İsrail'e Türk Hacker Darbesi!‎!!

'Haberler' forumunda Romantiq tarafından 3 Haziran 2010 tarihinde açılan konu

1. İsrail'in Fisiltine uyguladığı ambargoyu delmek için Uluslar arası bir organizasyon ile Filistine giden yardım filosuna yönelik operasyon düzenleyen İsrail ordusuna karşı Türk hackerlerde sanal savaş başlattı. İsrail Deniz Kuvvetleri İnternet Sitesi çökertildi.

İsrail'in saldırılarını protesto etmek amacı ile İsrail'e karşı sanal saldırı başlatan Türk Hackerler İsrail Deniz Kuvvetleri komutanlığı Resmi internet sitesini hackleyerek üzerinde Türkiye ve Filistin bayrağı bulunan Mavi Marmara sembolünü andıran gemi resmini koyarak resmin üzerinde "Sanal Savaş Devam Edecek.. Herşey Filistin İçin...Akıncılar" yazdılar.

İsrail Deniz Kuvvetleri sitesini çökerten hack grubun internet sitesinde yayınladığı mesajda "İsrail'in Gazzeye uyguladığı ambargo ve İnsani yardım götüren gemilere yönelik yaptığı kanlı baskına, bu tip gündemdeki olaylara sessiz kalmayan Cyber-Warrior (Siber Savaşçılar) platformundaki hackerlar İsrail'e ait bir çok web sitesinin yanı sıra İsrail medyasının web sitelerini de hack ederek, Gazze'ye yardım taşıyan gemilere yönelik kanlı baskını protesto ettiler. Cyber Warrior Ekibi bunun daha bir başlangıç olduğunu insani yardım taşıyan masum sivillerin,insani yardım gönüllülerinin ve tabi ki Filistin'in Arkalarında olduğunu belirtip, Gemilere karartma uygulayıp bağlantılarını kesmelerine yapılan operasyona cevap olarak İsrail Ordusuna bağlı Deniz Kuvvetleri resmi web sayfasını Hack ederek aynı karartmayı onlara uygulayıp İsrail ordusunun web sitesine girişleri kapattıklarını belirttiler. Ayrıca Sanal olarak yapılan bu operasyonların Gazze'deki ambargo kaldırılıp, İnsani yardım taşıyan gemilerin geçişine izin verilene kadar sürdürüleceği belirtiliyor.

Hackerler İnternet Sitelerinde yayınladıkları mesaj şöyle "Türk Hackerlar İsrail'e sanal savaş başlattı. İsrail'in Gazze'ye İnsani Yardım Götüren Gemilere karşı başlattığı kanlı operasyonlara sanal dünya da tepkiler çığ gibi büyüyor.

Mavi Marmara Gemisine operasyon düzenleyen İsrail'in Deniz Kuvvetleri resmi sitesi http://www.navy.idf.il Cyber-Warrior Akıncılar grubu tarafından hack edildi.

"Rotamız İsrail Gücümüz Hack" sloganı ile bütün Türk Hacker birleşerek aralarında israil basınına ait sitelerinde yer aldığı 300 israil sitesini hack etti.. .co.il Turk-h.Org Adresinden hack edilen sitelerin görüntüleri yayınlanmakta." şeklinde

Sanal saldırıları desteklediğini belirten GrupTR yöneticilerinden Zeki Güneş "İsrail ordusuna yönelik düzenlenen saldırının asıl sebebi, İsrail askerlerin yardım filosuna yönelik saldırı başlattığında ilk sanal saldırıyı o zaman başlatarak bir çok Türkiye merkezli yardım kuruluşun internet sitelerini çökertmeye çalışılmış, iletişim ve görüntülerde karatmıştır. Bunu hem protesto etmek ve öcalmak amacı ile başlatılan saldırılar. İsrail ordusuna yönelik devam edecektir."dedi.