İsrail Gerçeği

'Bunları biliyormusunuz' forumunda Kader tarafından 27 Nisan 2008 tarihinde açılan konu

1. [​IMG]

2. Bütün Dualarımız Filistin İçindir İnşallah. israil İnşallah kahr olur MÜSLÜMANLAR la Uğraşanlar da kahr Olsun Biz Yeterki Birlik Ve Beraberliğimizi Buzmaayalaım. Resimlere baktığım da içim kan ağlıyor:( :( :(

3. çok üzücü ama yaşanan acı bir gerçek :( :(

söyliyecek fazla birşey bulamıyorum teşekkürler paylaşım için kader

4. İsrail okullarında, "Araplara ne yapmak gerek?" sorusu sorulduğunda, tüm çocukların duraksamadan, "öldürülmeli" diye bağırması Yahudilerin verdikleri eğitimde ne derece başarılı olduklarını göstermektedir.
    Resimlerin hepsi birer vahşeti sergiliyor.İsrail'in insana verdiği değer bu, ahlakları bu kadar

israil askerleri 13 yaşındaki bir çocuğu araçlarına bağlayıp kalkan olarak kullanıyor.Kurşunlara hedef olan bu çocuğun, bu kadar insanın suçu ne?

5. Cevap: İsrail Gerçeği

Bu ülkede ki yaşananlar insanlık dışı; aklımdan hiç çıkmıyor. Filistin halkının ALLAH yardımısı olsun.Dualarımız onların üzerine olsun;bu savaşı sürdürenleri ALLAH islah eylesin kalplerine iyilik versin.Bu dünya da savaşlar hep masumların canını yakıyor.

SAVAŞA HAYIR.........

6. Cevap: İsrail Gerçeği

İsrail'i yaptıkları zulümden dolayı lanetliyorum.
    Ama coca cola olayı, ariel deki sembol, dolar ı katlayarak bir şeyler çıkarma olaylarının hiç birisine inanmıyorum. Bence hepsi tesadüf.
    Paylaşım için teşekkürler..

7. Cevap: İsrail Gerçeği

Bir şey söylemek gerekirse şu söylenebilir: Hiç bir şey değişmeyecek !!! Bu katliam bir şekilde sona erecek ve ölenler öldükleriyle kalacaklar.Bir yerden sonra hepsi unutulacak.Sonra bir katliam daha göreceğiz ayaklanacağız.Sonra o da bitecek.Sonra,sonra...Biz her şeyimiz onlara teslim etmişken,üretmezken,yan gelip yatmaya,birbirimize düşmeye alışmışken,gücü onların eline bırakarak adalet temenni etmişken;emin olun bu katliamlar hiç bitmeyecek.Bundan önce daha az mı filistinli öldürülüyordu hayır ! Bir bir , iki iki öldürülüyorlardı.Her Allah ın günü terörist muamelesi görüp aşağılanıyorlardı.Biz gücü elimize almadıkça da bu böyle sürüp gidecek.Daha çok Filistin linin öldürüldüğünü,muhtelif zamanlarda değerlerimize küfreden haberlerin ve içeriklerin sürdüğünü;bizim başımıza ne çoraplar örüldüğünü hep göreceğiz...

Eline sağlık Kader...

8. Cevap: İsrail Gerçeği

filistine allah yardım etsin