İsrail Boykot Listesi

'Sosyal Konular' forumunda Dark tarafından 4 Haziran 2010 tarihinde açılan konu

1. Tüketiciler Birliği israil Mallarının Listesini yayınladı.
    Günlük hayatta bir çoğumuzun kullandığı bu markalar aşağıdaki gibi sıralanmıştır.

Pdf olarak boykot listesini görmek için tıklayınız.

İsrail Malları listesi

Katil israil'e ait olan ürünlerin barkod numarası.

2. Cevap: İsrail Boykot Listesi

Hemen hemen birçoğu tüketiminde bulunduğum markalardı. Özellikle lipton vazgeçilmezlerim listesindeydi. Yaklaşık bir yıldır almıyorum. Vazgeçilmez değilmiş. Bu arada nokia yı bilmiyordum. Allah tan telefonum nokia değil. Yoksa atardım

3. Cevap: İsrail Boykot Listesi

en güzel seylerde bunlarin :(( ama BOYKOT!!!

tamda nokia almayi dusunuyordum :((

4. Cevap: İsrail Boykot Listesi

ama bizimkilerindede biraz kabahat var altarnatif olarak bisey cikarmamislarki bu ürünlere karsi
    olanda dandik

5. Cevap: İsrail Boykot Listesi

Ürünleri bilmeden alıp tüketenlerden önce satış yapanlar boykota destek verse daha etkili olacaktır.Örneğin orada adı geçen cipsler hemen hemen her satıcının tezgahında ön sıralarda yeralıyor.

6. Cevap: İsrail Boykot Listesi

Burdaki ürünler kaliteli olduğu içinmi tercih ediliyor alternatif ürünleri inceledik yada kullandık mı aceba?

7. Cevap: İsrail Boykot Listesi

Ben bazı ürünlerde alternatifleri denedim.Sonuç başarılı.Fakat bazılarında 0 aldık.:(

8. Cevap: İsrail Boykot Listesi

altarnatif olarak belki elektronik te olabilir ama
    diğerlerinde gerçekten 0 özellikle temizlik ve gıdada

9. Cevap: İsrail Boykot Listesi

Balık baştan kokmuş desem bilmem doğru bir deyim olurmu. Aslında ülkemiz her bakımdan zengin. özellikle karadenizimizde en güzel çaylar yetiştiriliyor. Ama maalesef biz o çayların tozunu ancak içebiliyoruz. En iyi yaprakları ihraç edilirken bize kala kala dibinin tozu kalıyor. Bizde tabiki beğenmiyoruz. tanıdıklarım vasıtasıyla özel olarak çay getirtiyorum. Tanıdığı olmayanlar ne yapsın :f20:

10. Cevap: İsrail Boykot Listesi

Birde şöyle bir sorun daha oluyor diğer altarnatifler nasıl olsa boykot var bizden alacaklar diye hemen zam yapıyorlar, dah öncekilerde yapmışlardı.

11. Cevap: İsrail Boykot Listesi

Ölümüne Boykot Arkadaşlar Bu Sorun Çözülene Kadar Veya Çözüldükten Sonra Bakalım Ne Olacak Türkiye Nasıl bir Yol İzliyecek..

12. Cevap: İsrail Boykot Listesi

evet 1-2 hafta dagil ölümüne boykot etmek lazim, birisinin elinde coca mi görüyoz hemen söyleyip yüzü kizarsin. en azindan belki bir dahakine daha dikkat eder.

ama cipsler sorun oluyo xD napalim artik öbür cipslerden alacaz :)

13. Cevap: İsrail Boykot Listesi

Ben yaklaşık iki yıldır Boykot ediyorum elimden geldiğince bildiklerimi almıyorum .
    Herkese tavsiyem bu 1-2 haftalık iş değil sürekli boykot edelim