İslami dogum günü sözleri kısa

'Karışık Sözler' forumunda Yasemin tarafından 12 Temmuz 2013 tarihinde açılan konu

1. Dini Doğum Günü Mesajları

Dostlarınızın ve sevdiklerinizin doğum günlerini bu güzel dini Doğum günü mesajları ile kutlamak istemezmisiniz.Sevdiklerinize en güzel armağan olsa gerek dini goğum günü mesajları ile güzel dileklerde bulunmak.En Güzel Dini Doğum Günü Mesajları

Canım arkadaşım Dileğim Allahtan bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinden bugünü tebrik ediyorum.Doğum günün kutlu Olsun..

Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken cenab-ı hak’dan sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. Doğum günün kutlu olsun dostum.

Allah c.c bundan sonraki hayatınızı da mübarek etsin. Doğumunuzun sene-ı devriyesini tebrik ederiz. Nice mutlu yıllara…

Hayırlı doğum günleriniz olsun mutlu yıllar sağlık ve huzur dolu imanlı bir ömür geçirmeniz dileğiyle.

Doğan her gün senin için doğsun iki gözüm… Kalbimin doğumuyla beraber tüm doğum günlerin için…

Cenab-ı hak’tan huzurlu bir ömür geçirmeni temenni ederim. Doğum günün bundan sonraki hayatında sana huzur getirsin.

Dünyada eşsiz bir huzur varsa o da kalbindedir. Hayatının bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun.

Kalbiniz huzurla dolsun bu mutlu gününüz kutlu olsun yeni yaşınız hayırlara vesile olsun inşallah