Işın Karaca Hakkında

'Kısa Bilgiler' forumunda EyLüL tarafından 20 Temmuz 2011 tarihinde açılan konu

1. Işın Karaca 2011
    Işın Karaca Hakkında

Işın Karaca Hakkında

Bugün sizlere sevilen bir sanatçı Işın Karaca ve son çıkarmış olduğu albümünden bahsetmek istiyorum.

Işın Karaca 2011 Son albümü'nü çok beğendim şu an hamile olan sanatçıyı bir kaç gün önce bir radyo programında dinledim çok neşeli ve pozitifti hamilelik yaramış ünlü şarkıcıya.

Sanatçının sesi zaten süper son albümünde diğer albümlerindeki tarzın dışına çıkan sanatçı
    önceki albümleri pop ağırlıklı olan sanatçının son albümü hayranlarına büyük süpriz yaşatmış olsa gerek.

Bir çoğumuzun ben bu şarkıları dinlemem arabesk sevmem dediğimiz fakat dinlediğimizde kulak aşinalığı denilen ve sözleri bir bir hatırımıza gelen şarkılardan seçmeler yaparak oldukça beğeni kazanan bir albüm hazırlamış sanatçı.
    Bana göre güzel'de bir albüm olmuş.

Albüm çıkışında olduğu gibi Sanatçının albüm satışlarında'da başarılı olmasını temenni ediyorum sevgiler Işın Karaca diyerek bugünkü yazımı sevilen sanatçının çok sık kullandığı sözüyle bitirmek istiyorum

"Her gün yeni bir gündür" inanarak uyanmak, anlamak, anlamaya çalışmak. Olabilirsem, böyle bir şarkıcı olmak istiyorum" Diyen şarkıcı umuyorum olmak istediği yerdedir....

Eylül
    Forumdas.net
    20-Temmuz-2011