iphone rehber silme ve yedekleme

'Teknoloji Haberleri' forumunda zamaneanne tarafından 10 Haziran 2012 tarihinde açılan konu

 1. iPhone rehber silme ve yedekleme  iOS tabanlı cihazlarda telefon rehberindeki isimlerin tümünü tek hamlede silemiyoruz.Tek tek silmeye mecbur kalıyoruz.iPhone kullanıcılarının en çok yakındığı konulardan birisidir bu durum.App Store’a yeni çıkmış olan My Contacts Backup isimli uygulama ise herhangi bir senkronizasyona, kullanıcı adına, sunucuya veya bilgisayara ihtiyaç duymadan adres defterimizi yedeklememizi sağlıyor.Uygulamanın diğer bir güzel yanı da, iPhone’da her nedense standart olarak bulunmayan adres defterini bir seferde silmemizi sağlayan “Kişilerin hepsini sil” seçeneğini barındırması.

  My Contacts Backup
  Uygulamanın en büyük artısı Türkçe olması.Uygulamayı çalıştırınca karşımıza gelen ilk ekranda telefon rehberinin yedeğini oluşturabiliyoruz.Oluşturduğumuz yedeği mail atıp saklayabiliyoruz.Daha sonra yedek dosyasını mail ile tekrar cihazımıza gönderirsek,rehberimizi yeniden yükleyebiliyoruz.Bir kez yedek aldıktan sonra ikinci kez yedek almak isterseniz uygulama sizi satın almaya yönlendiriyor.

  Rehberin tümünü silme

  Uygulamanın bizim işimize yarayacak diğer kısmı konu başlığında da belirttiğim gibi rehberin tümünü silmek.Oldukça basit bir şekilde rehberin tümünü tek dokunuşla silebiliyoruz. İlk önce ayarlar menüsüne giriyoruz,açılan menüde alt kısımda “kişilerin hepsini sil” dediğimiz zaman tertemiz bir telefon rehberimiz olmuş oluyor
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 1 Haziran 2013
Yükleniyor...
- iphone rehber silme Forum Tarih
İphone Da Rehber Silme Teknoloji Haberleri 2 Şubat 2013
İphone 4s e Rehber Aktarma Teknoloji Haberleri 10 Mart 2013
Avea Rehber Yedekleme İphone Teknoloji Haberleri 31 Temmuz 2012
İphone dan İphone Rehber Aktarma Teknoloji Haberleri 27 Mart 2012