iPhone 6 Hakkında Son Haberler

'Teknoloji Haberleri' forumunda ZeuS tarafından 1 Temmuz 2011 tarihinde açılan konu

 1. iPhone 6 Hakkında Haberler


  Daha iPhone 5 satışa sunulmadan iPhone 6 hakkında iddialar çıkmaya başladı.Önümüzdeki günlerde piyasaya sürülmesi beklenen iPhone 5, Apple ve Samsung işbirliği ile yapılacağı söylenirken daha bu gerçekleşmeden iPhone 6 modelinde şirketler arasından bir gerginlik yaşandığı haberi alındı.

  Artık kısa bir süre içersinde duyurulması beklenen iPhone 5 için gün geçmiyor ki yeni bir söylenti ortaya çıkmasın. Yeni cihazın eylül ayında duyurulabileceğinin yoğun olarak kabul gördüğü görülürken cihazın özelliklerine dair fikirler hemen hemen oturmuş dururumda.

  Samsung Apple Gerginliği

  Tüm bunlar olurken yavaş yavaş iPhone 6′ya ait fikirler gündeme gelmeye başladı. Digitimes tarafından ortaya atılan hayli ilginç bir iddia var. Konu cihazda yer alacak olan işlemci. Daha önce iPhone 5′te Samsungtarafından üretilen A5 işlemcilerin kullanılacağı belirtilmişti ancak son dönemdeki Samsung – Apple arasındaki gerginliğin hukuksal alanda sert bir şekilde devam etmesi, Apple’ı farklı arayışlara itmişe benziyor.

  Digitimes ekibi iPhone 6′da TMSC tarafından üretilen A6 işlemcilerinkullanılacağını iddia etmiş. En erken 2012 yılının son çeyreğinde duyurulması düşünülen iPhone 6 muhtemelen dört çekirdekli bir işlemci mimarisi ile desteklenecek.

  [​IMG]
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 23 Mayıs 2013
Yükleniyor...
- iPhone Hakkında Haberler Forum Tarih
iphone 5 özellikleri hakkında bilgi Sorun Cevaplayalım 9 Eylül 2011
iphone 4 hakkında Teknoloji Haberleri 14 Aralık 2010
İphone carplay özelliği hangi araçlarda var Teknoloji Haberleri 13 Temmuz 2016
İphone 5S şarj olmuyorsa nedeni? Teknoloji Haberleri 17 Mayıs 2016