iphone 4 uygulamaları

'Teknoloji Haberleri' forumunda HazaN tarafından 17 Aralık 2010 tarihinde açılan konu

 1. en güzel iphone4 uygulaması hangisi


  Zen Bound ilginç bir mobil uygulama. 3 boyutlu olarak tasarlanan yazılımda, çeşitli ebat ve büyüklükteki nesnelere bir ipi dolamaya çalışıyorsunuz. Multitouch destekli olarak çalışan oyun tutkulu fanatiklerini oluşturmuş durumda. iPhone 4 ile uyumlu olan yeni versiyon, yüksek çözünürlüklü grafiklerinin yanı sıra yeni seviyeler ile de birlikte geliyor.

  Mobil dünyanın en sevilen uygulamalarından biri Fring. Telefonunuz üzerinden, data bağlantısı ile ücretsiz sesli ve görüntülü görüşmeler yapabilmenize olanak tanıyan yazılım, birçok mobil platformda çalışabiliyor olması ile de kullanım alanını artırıyor.

  iPhone 4 ile birlikte hayatımıza dahil olan ilginç yazılımlardan birisi de You Gotta See This! İsimli uygulama. Bu eğlenceli yazılım, video kaydı şeklinde kaydettiği görüntüleri onlarca ayrı fotoğrafa dönüştürerek keyifli bir kolaj oluşturuyor. Çeşitli efektler ile fotoğrafları listeleyen yazılım, oluşturulan görselleri Twitter, Facebook yahut e-posta yolu ile dostlarınızla paylaşma olanağı da tanıyor.

  Klasikleşmiş küp şeklindeki bulmaca oyunu Rubik’s Cube, çağa uygun olarak mobil cihazlarda kendini gösteriyor. Yazımızda yer verdiğimiz uygulama da Rubik’s Cube’ün iPhone 4′e uyarlanmış hali. Ancak oyunu ayrıcılıklı kılan yönü ise iPhone 4′te ilk defa kullanılan Gyroscope ile entegre çalışıyor olması. Yani küpün üç boyutlu bir şekilde doğrultusu ve iki eksene olan açısı tespit edilerek, buna göre kontrolün sağlanması amaçlanıyor.
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 3 Haziran 2013
 2. mintmax

  mintmax Yasaklı

  Cevap: iphone 4 uygulamaları

  teşekkürler
   
Yükleniyor...
- iphone uygulamaları Forum Tarih
Türk Telekom iPhone Uygulamaları Teknoloji Haberleri 17 Mayıs 2016
Meşgul anneler için gerekli iphone uygulamaları Zaman Tüneli 17 Mayıs 2016
En Faydalı İphone Uygulamaları Teknoloji Haberleri 3 Temmuz 2012
İphonedeki En İyi Uygulamaları Teknoloji Haberleri 26 Mart 2012