iphone 4 sorunları hakkında bilgi

'Merak Ettiklerimiz' forumunda Misafir tarafından 31 Temmuz 2011 tarihinde açılan konu

1. makina kilitlendi sarja da taktım ama ekranda sadece elma simgesi var bask normal telefonlarda bataryayı çıkarıp takardım bunda ne yapmalıyım

2. Cevap: iphone 4 sorunları

Anten problemi
    Bugun yine ısı uyarısı verince kılıfı çıkardım. Ve konuşma yaparken ses çok kesildi ve denedim köşelerden değilde ekranı kıskac seklinde iki parmakla tutarsam tam 2 diş artıyor bunu kırkkere denedim aynen öyle...
    İphone yardımda sol üst köşeye kalın koli bandı filan yapıştırılınca sorun giderilmiş demiş bunun için stıcker filan yok mu?denicem bugun.

Isınma sorunu(Resimdeki uyarı veriyor)

Diğer seferinde akıl edip çekemedim fotosunu panik yaptımda biraz ne oluyor diye ikinci sefer olunca fotosunu çekip kapatıp açtım düzeldi. Ve bu sefer ilginç olan çok durgunken ve mesaj filan yazıp konuşurken olmadı ellediğimdede hiç bir sıcaklık hissetmedim.İlk inde çok elimdeydi ve harbi sıcaklık hissedilebilird i ondan şaşırdım.

Takılma konusu
    Bazen çok nadir bazen çok sık olan bir durum mesaj yazıyorum mesale tuşları kapadım tuşları açtım karşımda bir cydia acayip biryerde sağa çektiğimde arama tarafına borsa acayip bir yerde duruyor bir daha tuşları kilitleyip açınca düzeliyor bu nedir neden olur ne hikmettir bilmiyorum.