İnterneti bıraktıracak program yapıldı

'Teknoloji Haberleri' forumunda ZeuS tarafından 22 Ağustos 2009 tarihinde açılan konu

1. İnternet bağımlılığına yeni bir icat
    İnterneti bıraktıracak program
    Teknoloji ile birlikte giderek yaygınlaşan internet bağımlılığı çılgın boyutlara vardı ve hastalık halini almak üzere.

Bu durumun farkında olan bir grup terapist de ABD'nin Washington eyaletinde bir merkez kurdu. Ülkede bir ilke imza atmış olan Restart isimli bu merkez, "internet bağımlılığını tedavi etme programı" adı altında 45 gün boyunca müşterilerine internet bağımlılığını bıraktırmayı hedefliyor.

Programa katılanlardan Ben Alexander, "İnternet başında fazla vakit geçirmekten dolayı artık hiçbir şeyden zevk almıyorum. Uyku düzenim bozuldu, ailemi ve arkadaşlarımı ihmal etmeye başladım. Hayatımın eski haline dönmesi için bu programa katıldım. Umarım faydalı olur" diye konuştu.

Ücreti 14 bin 500 dolar olan bu programın insanların internet bağımlılığına çare olup olmayacağı ise merak konusu..

2. Cevap: İnterneti bıraktıracak program yapıldı

Sigarayı bırakmadan interneti bırakamam :)
    Hem neden bırakalım :f20:

3. Cevap: İnterneti bıraktıracak program yapıldı

Katılıyorum..

4. Cevap: İnterneti bıraktıracak program yapıldı

saçma bişey bence gerek yok interneti bıraktırıcak programı interneti bırakıcagımız bilgisayarla mı internette bırakıcaz tekerleme gibi oldu ama :D profluk alanım

5. Cevap: İnterneti bıraktıracak program yapıldı

İnsan interneti bilinçli bir şekilde kullandıktan sonra sorun olacağını sanmıyorum. 14 bin 500 $ az para değil. İnsanlarda şaştı artık nerden ne gelir kapısı bulsak diye

6. Cevap: İnterneti bıraktıracak program yapıldı

Bencede çok saçma