internet explorerde giriş sayfam değişmiyor

Konusu 'Genel problemler' forumundadır ve HazaN tarafından 17 Eylül 2009 başlatılmıştır.

1. HazaN

HazaN Admin Yönetici Admin

Explorer ana sayfam herzamankinden daha yavaş açılıyordu son iki gündür. Ekrana google geliyor ama tuhaf bir google :f73:
    Bugün dikkat ettim ki adres çubuğundaki link değişmiş googleye başka bir blog sitesi üzerinden giriş yapıyorum. Hemen aklıma gelen Araçlar->İnternet seçenekleri->Giriş sayfası satırına googlenin adresini yazıp tamam demek oldu. Ama birde ne göreyim şeffaf durumda ordaki adres satırı yani kullanılamıyor. :f108:
    Eğer sizinde bu tarz bir sorununuz varsa aşağıdaki sıralamayı takip edin sorununuz hallolacaktır :f40:

HKEY_CURRENT_USER \ SOFTWARE \ Policies \ Microsoft \ Internet Explorer \ Control Panel
    Buraya kadar herşey tamamsa şimdi hemen yan tarafta bulunan homepage'e sağ tıklayıp Değiştir'i seçin oradaki "1" olan değeri "0" olarak değiştirin.

Şimdi açacağınız explorer sayfasında araçlar->internet seçenekleri-> giriş sayfası kısmına gelin
    herşey düzelmiş ve yeni adresi oraya yazabileceğiniz konuma gelmiştir.

2. swhboss

swhboss Üye

Cevap: internet explorerde giriş sayfam değişmiyor

Artık Kimse Explorer kullanmıo Mozilla Firefox İndir Bence Hem hızlı Hemde İstidegin Sayfayı Kısayol Yapabilyorsun Mesla Google alt+h gibi örnek

3. HazaN

HazaN Admin Yönetici Admin

bütün tarayıcıları kullanıyorum ama yinede explorer ilk gözağrım diye vazgeçemiyorum :f106:

4. KaLßsiz

KaLßsiz Üye

Bende Mozilla Kullanıyorum O Daha Hosuma Gidiyor + Süper Hızlı Ve Güvenilir..

5. ayla

ayla Üye

haklısın hazan ablacım eskinin yerini hiçbirşey tutmuyor:)