İnternet Explorer Giriş Sayfası Neden Değişmiyor

'Teknik Yardım' forumunda Yasemin tarafından 26 Ocak 2013 tarihinde açılan konu

 1. İnternet Explorer Giriş Sayfası Neden Değişmiyor

  Arkadaşlar Explorer ana sayfam bugün nedense çok yavaş açılıyor Bazı girdiğimiz sitelerden, yüklediğimiz zararlı programlardan dolayı internet explorer açılış sayfası istemediğimiz bir sayfa olarak değişir ve biz bunu değiştirmeye çalıştığımızda oldukça zorlanırız..Bu gibi durumlarda ne yapmamız lazım sizler için bu gibi sorun yaşıyan herkes için sorunun çözümünü kısaca aşağıdadır.

  Ana sayfanızı değiştiremiyor musunuz öncelikle yapmanız gerekenler şöyle Başlat / Çalıştır / Regedit / HKEY_CURRENT_USER / Software / Microsoft / Internet Explorer / Main anahtarında bulunan adresi değiştirmelisiniz..

  Daha sonra yapmanız gerekenler ise şöyle HKEY_CURRENT_USER \ SOFTWARE \ Policies \ Microsoft \ Internet Explorer \ Control Panel Dizinini takip ederek gidin. Yan Tarafta Bulunan Homepage’e sağ tıklayıp Değiştir i seç 1 olan değeri 0 olarak değiştirin.

  Ayrıca İnternet Başlangıç sayfanız mı kilitlendimi İnternet Explorer, yani internete girdiğimiz tarayıcımızın başlangıç sayfası bazen istemediğimiz adreslerle değişiverir. Bunu değiştirmek isteriz ama kilitli olduğunu görürüz.
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 11 Ağustos 2014
Yükleniyor...
- İnternet Explorer Giriş Forum Tarih
Internet Explorer Giriş Sayfası Değiştirme Teknik Yardım 30 Ocak 2013
internet explorerde giriş sayfam değişmiyor Teknik Yardım 17 Eylül 2009
İnternette Geçmiş Nasıl Silinir? Chrome Firefox Explorer Teknik Yardım 6 Şubat 2013
22 Find Nasıl Kaldırılır?Chrome, İnternet Explorer, Firefox Teknik Yardım 3 Şubat 2013