Internet Explorer 9 Yüzleri Güldürdü

'Teknik Yardım' forumunda cCasT tarafından 8 Ocak 2011 tarihinde açılan konu

 1. Internet Explorer 9 Yüzleri Güldürdü

  Microsoft firmasından gelen yazılı açıklamaya göre, şirketin çıkarmış olduğu son internet tarayıcısı Internet Explorer 9 Beta’nın yalnızca 48 saat içerisinde 2 milyondan fazla indirildiği bildirildi. Bu sayı, Internet Explorer 8′in ilk 5 gün içerisinde sadece 1.2 milyon kere indirildiği düşünüldüğünde, Microsoft için iyi bir haber.

  Bunun yanı sıra bu başarı, Microsoft’un yalnızca kendi kendini mağlup etmesiyle de sınırlı değil. Firefox 4′ün beta versiyonlarının ulaştığı rakam, 24 saat içerisinde yüzbin kez indirilme olarak kayıtlara işlenmiş durumda. Fakat Firefox 3′ün indirilmeye başlandığı gün, yaklaşık 10 milyondan fazla indirilmesi halen en iyi başarı olarak dikkat çekiyor. Bu söz ettiğimiz rakam yanlızca Internet Explorer 9′un beta versiyonu ile alakalı. Final versiyonu indirilmeye başlanıldığı zaman, rakamlar nereye kadar çıkabileceğini tahmin etmek bir hayli güç.
  Sonuç olarak, Internet Explorer 9 Beta versiyonu, hem indirme sayısında, hem de çektiği büyük ilgiyle birlikte çok önemli bir işi başarmış gibi gözüküyor. Bakalım bu başarı Firefox’un rekorunu egale etmeye yeticek mi ?
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 11 Haziran 2013
Yükleniyor...
- Internet Explorer Yüzleri Forum Tarih
İnternette Geçmiş Nasıl Silinir? Chrome Firefox Explorer Teknik Yardım 6 Şubat 2013
22 Find Nasıl Kaldırılır?Chrome, İnternet Explorer, Firefox Teknik Yardım 3 Şubat 2013
Internet Explorer Giriş Sayfası Değiştirme Teknik Yardım 30 Ocak 2013
İnternet Explorer Açılış Sayfası Değiştirme Teknik Yardım 29 Ocak 2013