internet Explorer 8 Türkçe

'Teknik Yardım' forumunda Wish tarafından 22 Şubat 2009 tarihinde açılan konu

1. internet explorer 8 türkçe. Kulağa hoş geliyor. Mozilla yeni tarayıcısı Firefox 3 tam sürümünü yakında duyurdu ve şu anda indireilebilir durumda. Devamında Mozilla ekibi Firefox 4 yapımına başladı. Microsoftta bununla birlikte yepyeni tarayıcısıyla yolda. internet explorer 8 indirilebilir durumda.

Internet Explorer 8 i bilgisayarınızda kullanabilmek için gerekli sistem özellikleri, desteklediği işletim sistemleri

Windows Vista x64 and x86
    Windows Vista Service Pack 1 (SP1) x64 and x86
    Windows XP Service Pack 2 (SP2)
    Windows XP Service Pack 3 (SP3)
    Windows XP Professional x64 Edition
    Windows Server 2008 x64 and x86
    Windows Server 2003 Service Pack 2 (SP2) x64 and x86
    Yine ihtiyaç duyduğu minimum Ram gereksinimi (İşletim sistemine göre değişiyor)
    Windows Vista - 512MB
    Windows Vista Service Pack (SP1) - 512MB
    Windows XP Service Pack 2 (SP2) - 64 MB
    Windows XP Service Pack 3 (SP3) - 64 MB
    Windows XP Professional x64 Edition - 128 MB
    Windows Server 2003 Service Pack 2 (SP2) - 64 MB
    Windows Server 2003 Service Pack 2 ia64 - 128 MB
    Windows Server 2008 – 512MB
    Tüm bunların yanı sıra yine minimum 800×600 destekleyen bir ekran kartı ve 256 renk destekli bir monitör (ki şu anda bu özelliklere sahip olmayan PC bulunmamakta)
    Göründüğü üzere işletim sistemleri Windows XP olan kullanıcılarının sistemlerinde minimum Service Pack 2 yüklü olması gerekmektedir Windows XP Service Pack 2 indirmek için tıklayınız.

Internet Explorer 8 için şu anda sadece ingilizce, Almanca ve Çince dil destekleri bulunmaktadır. Buradantüm İşletim sistemleri için Internet Explorer 8 i indirebilirsiniz. Açılan sayfadan kullandığınız işletim sistemini seçerek “GO” butonuna tıklayınız ve gelen sayfadan istediğiniz dili ve internet bağlantı hızınızı seçerek “Download” butonuna tıklayınız.
    Şuan Beta 1 sürümü yayınlanmış olan Internet Explorer 8 i indirmek için Tıklayınız
    Buradan ise Internet Explorer 8 kullanımı ile ilgili , tüm özelliklerini yansıtan demo videoları bulabilirsiniz.

İşte sizlere Internet Explorer 8 için ekran görüntüleri

2. Cevap: internet Explorer 8 Türkçe

Eline sağlık paylaşım için ama ben opera ve fırefox tan şaşmayın derim...