İnstagram Facebook'un Oldu!

'Teknoloji Haberleri' forumunda zamaneanne tarafından 16 Eylül 2012 tarihinde açılan konu

 1. [​IMG]
  Ünlü fotoğraf paylaşım sitesi satış süreci sona erdi. Fotoğraf paylaşım sitesinin kurucusu Kevin Systrom satış işleminin sona erdiğini bizzat duyurdu.

  Sosyal iletişim sitesi Facebook Nisan ayında Instagram için 1 milyar dolarlık bir teklif yapmış ve Ağustos ayında ABD'li piyasa düzenleme yetkililerinden şirketi satın alabilmek için gerekli olan izni koparmıştı.

  Ancak Mayıs ayından itibaren Facebook hisselerinin hızla düşüşe geçmesi, internet sitesinin Instagram'a önerdiği hisse senetleri ve nakit paradan oluşan teklifin 700 milyon dolara gerilemesine neden oldu.

  Satışla ilgili Facebook üzerinden bir açıklama yapan Instagram kurucusu Systrom, ''Artık resmi olarak Facebook ailesinin bir parçası olduğumuz için çok heyecanlıyım'' dedi.

  Systrom sözlerine, '' Bu uzun yolculuğun gelecek bölümü konusunda, büyük bir heyecan içindeyim " diyerek devam etti. 2010 yılında kurulan Instagram'ın 50 milyondan fazla kullanıcısı var ve yakın zamanda yapılan bir araştırma dünyadaki önemli markaların neredeyse yarısının bu siteyi pazarlama kampanyalarında kullandığını gösterdi.
   
Yükleniyor...
- İnstagram Facebook'un Oldu Forum Tarih
İnstagramda En Çok Takipçisi Olan Ünlüler 2016 Medya Bölümü 18 Mayıs 2016
instagramda repost nasıl yapılır? Teknoloji Haberleri 17 Mayıs 2016
İnstagram Hesabı Silme/Dondurma Teknoloji Haberleri 16 Mayıs 2016
İnstagram Hesap Aç Teknoloji Haberleri 16 Mayıs 2016