Imran Khan Kimdir? resimleri

'Merak Ettiklerimiz' forumunda ZeuS tarafından 29 Temmuz 2011 tarihinde açılan konu


  1. Imran Khan Biyografi

    Overview
    Date of Birth:13 January 1983 Madison Wisconsin USA more
    Trivia:Nephew of Director Mansoor Khan more
    Alternate Names:Imraan

    Imran Khan Filmleri

    In Production
    Jaane Tu Ya Jaane Na (2008) (in production) .... Jai Singh Rathore
    Kidnap (2008) (filming)
    Jo Jeeta Wohi Sikandar (1992) (as Imraan) .... Young Sanjaylal
    Qayamat Se Qayamat Tak (1988) .... Young Raj


    Imran Khan Resimleri

    Imran Khan1. Imran Khan2. Imran Khan3.