İmkansız Aşk Nasıl Olur

'Güncel Bilgiler' forumunda Yasemin tarafından 25 Ocak 2013 tarihinde açılan konu

1. İmkansız Aşk Nasıldır Nasıl Olur

İmkansız Aşk
    nasıl olur bunu hiç düşünmemiştim daha önce ama tabiki herkes kadar fikir yürütebilirim diye düşünüyorum..İmkansız aşk kısaca ulaşılması güç birine aşık olmak anlamına gelir ulaşılması güç biri derken bu kişi çok uzakta olabilir ki mesafeler aşılabilir yeterki istensin,evli olabilir aşık olunan kişi ile arasında sosyal farklılıklar olabilir yaşam tarzı farklı konumda bulunma gibi bir çok etken olabilir imkansız aşkı tanımlamak için.

İmkansız Aşkı yaşamak gerçekten çok zordur. Üzülürsünüz, ağlarsınız, mutlu olursunuz, yeri gelir gülmeyi unutursunuz, gün olur mutluluktan ne yapacağınızı şaşırır havalara uçarsınız ve siz o sırada dünyadaki en mutlu insanlar gibi hissedebilirsiniz kendinizi İmkansız aşkta özlemlerin en büyüğünü siz duyarsınız içinizde dayanamazsınız gün gelir bu aşkın gerçekten imkansız olduğunu düşünerek daha fazla üzülmeye başlarsınız Çünkü İmkansız aşk zordur.Aşkınızı Göremezsiniz hissedemezsiniz ona dokunamazsınız onu her istediğinizd earıyamazsınızonndan her zaman haberdar olamazsınız bu size günden güne acı vermeye başlar.Aşkınızı sevgiliniiz gün gelir günlerce,haftalarca hatta yeri gelir aylarca yıllarca göremeyebilirsiniz ama yinede siz aşıksınızdır İmkansız olduğunu bile bile sevmeye onu düşünmeye ve ona bağlı kalmaya devam edersiniz.İmkansız olsa bile Aşk gerçekten güzeldir biraz acı çekmek biraz mutsuzluk ama yinede güzeldir.

Benim yazacaklarım bu kadar İmkansız Aşk hakkında sizlerde birşeyler eklemek isterseniz buyrun arkadaşlar yorum sizin..

Forumdas.Yasemin