iltifat sözleri,iltifat mesajları

'Karışık Sözler' forumunda Dark tarafından 4 Temmuz 2009 tarihinde açılan konu

1. iltifat mesajları,iltifat sözleri

♥Gözlerine Bakınca Ceneti Görüyorum Birtanem, Güzel gözLerinden Sen Sorumlusun.

♥Sarı Saçların Güneşin ışıgıyla Birleşince Saf Altın GibiSin AŞkım Güzel Gözlerinle Bana Bakınca Hayata Başlıyorum O Anda...

♥Seni iLk Gördüğümde Hayattan Zevk Almayı öğrendim, Elini Tutunca Kalbimin Atışını Hissettim Sözlerinle Gülmeyi öğrendim Aşkım!

♥Sen Bir Erkeğin isteyipte Elde Edemediği Varlıksın! Sen Yalan Dünyaya Gönderilmiş Tek Gerçeğimsin Aşkım.

♥Sevgiyi Seninle Öğrenirken Aşık Oldum Güzel Yüzüne Seninle Aşkı Öğrenirken Sensiz Kalmaktan Korktum güLüm...

♥Dünyanın 7 Harikası biLe Senin yanında Değersiz Kalır Aşkım Sen Benim içimdeki Dünyamın Tek Harikasısın!

♥Yüzünü Dönme Bana Ne OLur Dünyam Cehennem oLur, Yüzüme güL Ne OLur Senssiz hayat Bana Haram OLur GüL YüzLüm...

♥Saçlarının Kokusuna Alıştım Bebeğim Sen Benim CennetimSin Ancak Bundan Sonra Sen Benim Cehennemim oLursun bunu Unutma Gülüm ...

♥Bir Bakışınla Bu kalbim Atmaya Başladı Sözlerinle Yürümeye Başladım Gülüşünle Yalan Dünyamı Aydınlattın Aşkım Seni Çok Seviyorum.

♥Bal Gözlüm benim Cennetim benim Yalan Dünyadaki Tek Gerçeğimsin, Dünyadaki tek Gerçeğim Oldun yalan Dünyayı Unuttum...

♥Seninle Yaşlanmak tek ideaLim, Gözlerine Bakarak ömrümü Bitirmek ise Vasiyetim Bebeğim...

♥Senin iç Güzelliğin yeter Bu yalan Dünyadaki polyanacı Sevgilere Aşkım, içinin güzelliği Yüzüne Vurmuş Ay Yüzlüm benim...

♥Bugun Yine O Kadar Güzelsinki Gozlerim Kamasti

♥Safak Vakti Yağan çiğ Tanesi Kadar Masum Gün Batiminda Denizlerden Esen Rüzgar Kadar çilgin Ve Okyanusun Derinliklerindeki Inci Taneleri Kadar özelsin Aşkim

2. Cevap: iltifat sözleri,iltifat mesajları

:) teşekürLer abi :)

3. Cevap: iltifat sözleri,iltifat mesajları

İnsan yüreğinden geleni söylemeli...