İllere Göre Ak Parti Adayları

'Haberler' forumunda YAREN tarafından 11 Kasım 2015 tarihinde açılan konu


  1. 2015 İllere Göre Ak Parti Adayları

    Adalet ve Kalkınma Partisinde (AK Parti) 1 Kasımda yapılacak olan genel seçimler için belirlenen milletvekili adaylarının listesi, MYK'da görüşüldükten sonra Yüksek Seçim Kurulu'na sunuldu.

    Akparti 26. Dönem Milletvekili Seçimleri İllere Göre Aday Listesi

    "İl Aday Sıra No Ad Soyad

    Adana 1 Ömer Çelik

    Adana 2 Necdet Ünüvar

    Adana 3 Fatma Güldemet Sarı

    Adana 4 Talip Küçükcan

    Adana 5 Mehmet Şükrü Erdinç

    Adana 6 Tamer Dağlı

    Adana 7 Mehmet Sağlam

    Adana 8 Ahmet Zenbilci

    Adana 9 Müberra Kara

    Adana 10 Hasan Hüseyin Kuşcu

    Adana 11 Hasan Berzan Toprak

    Adana 12 Zekeriye Yıldızoğlu

    Adana 13 Mehmet Akif Dostbil

    Adana 14 İbrahim Dölek


    Adıyaman 1 Ahmet Aydın

    Adıyaman 2 Adnan Boynukara

    Adıyaman 3 İbrahim Halil Fırat

    Adıyaman 4 Salih Fırat

    Adıyaman 5 Yakup Taş


    Afyonkarahisar 1 Veysel Eroğlu

    Afyonkarahisar 2 Ali Özkaya

    Afyonkarahisar 3 Hatice Dudu Özkal

    Afyonkarahisar 4 Mehmet Koca

    Afyonkarahisar 5 Cengiz Sağlam


    Ağrı 1 Cesim Gökçe

    Ağrı 2 İsmail Oğur

    Ağrı 3 Erhan Tenekeci

    Ağrı 4 Zeynel Abidin Çakır


    Amasya 1 Mehmet Naci Bostancı

    Amasya 2 Haluk İpek

    Amasya 3 Avni Erdemir


    Ankara -1 1ali Babacan

    Ankara -1 2 Yalçın Akdoğan

    Ankara -1 3 Ahmet Gündoğdu

    Ankara -1 4ali İhsan Arslan

    Ankara -1 5 Jülide Sarıeroğlu

    Ankara -1 6 Murat Alparslan

    Ankara -1 7 Ertan Aydın

    Ankara -1 8 Fatih Şahin

    Ankara -1 9 Tülay Selamoğlu

    Ankara -1 10 Barış Aydın

    Ankara -1 11 Ercan Kınacı

    Ankara -1 12 Fahri Usta

    Ankara -1 13 Devlet Şankazan

    Ankara -1 14 Mehtap Toruntay

    Ankara -1 15 Hüseyin Ulusal

    Ankara -1 16 Hayri Çağır

    Ankara -1 17 Emire Balkan

    Ankara -1 18 Mehmet Ali Canlı

    Ankara-2 1 Cemil Çiçek

    Ankara-2 2 Yıldırım Tuğrul Türkeş

    Ankara-2 3 Emrullah İşler

    Ankara-2 4 Ahmet İyimaya

    Ankara-2 5 Lütfiye Selva Çam

    Ankara-2 6 Vedat Bilgin

    Ankara-2 7 Aydın Ünal

    Ankara-2 8 Nevzat Ceylan

    Ankara-2 9 Ayhan Yılmaz

    Ankara-2 10 Mahmut Sami Mallı

    Ankara-2 11 Ahmet Baba

    Ankara-2 12 Murat Yıldırım

    Ankara-2 13 Neslihan Cenk

    Ankara-2 14 Mehmet Akif Kalaycı


    Antalya 1 Mevlüt Çavuşoğlu

    Antalya 2 Mustafa Köse

    Antalya 3 Hüseyin Samani

    Antalya 4 Gökcen Özdoğan Enç

    Antalya 5 Sena Nur Çelik

    Antalya 6 İbrahim Aydın

    Antalya 7 Atay Uslu

    Antalya 8 İbrahim Türkiş

    Antalya 9 Işılay Işıldar Can

    Antalya 10 Hakkı Beşkazalı

    Antalya 11 Ercan Mekteplioğlu

    Antalya 12 İzzet Yılmaz

    Antalya 13 Murtaza Tamyürek

    Antalya 14 Mustafa Akdeniz


    Artvin 1israfil Kışla

    Artvin 2 Hayrettin Gülbin


    Aydın 1 Mehmet Erdem

    Aydın 2 Abdurrahman Öz

    Aydın 3 Mustafa Savaş

    Aydın 4 Ersin Esenlik

    Aydın 5 Metin Yavuz

    Aydın 6 Hilmi Yıldırım

    Aydın 7 Hakan Çağlar Erürker


    Balıkesir 1 Mahmut Poyrazlı

    Balıkesir 2 Sema Kırcı

    Balıkesir 3ali Aydınlıoğlu

    Balıkesir 4 Kasım Bostan

    Balıkesir 5 Mustafa Canbey

    Balıkesir 6emin Mehmet Karatan

    Balıkesir 7 Hasan Demiraslan

    Balıkesir 8 Hasan Şafak


    Bilecik 1 Halil Eldemir

    Bilecik 2 Ramazan Kurtulmuş


    Bingöl 1 Cevdet Yılmaz

    Bingöl 2 Enver Fehmioğlu

    Bingöl 3 Yusuf Coşkun


    Bitlis 1 Vedat Demiröz

    Bitlis 2 Mehmet Zeki Peker

    Bitlis 3 Ahmet Çelik


    Bolu 1 Ali Ercoşkun

    Bolu 2 Fehmi Küpçü

    Bolu 3 Fatih Metin


    Burdur 1 Bayram Özçelik

    Burdur 2 Reşat Petek

    Burdur 3 Kamil Özcan


    Bursa 1 Mehmet Müezzinoğlu

    Bursa 2 Efkan Ala

    Bursa 3 Emine Yavuz Gözgeç

    Bursa 4 Cemalettin Kani Torun

    Bursa 5 Hüseyin Şahin

    Bursa 6 İsmail Aydın

    Bursa 7 Zekeriya Birkan

    Bursa 8 Hakan Çavuşoğlu

    Bursa 9 Bennur Karaburun

    Bursa 10 Muhammet Müfit Aydın

    Bursa 11 Osman Mesten

    Bursa 12 Mustafa Esgin

    Bursa 13 Ahmet Kılıç

    Bursa 14 Cennet Cankılıç

    Bursa 15 Harun Akın

    Bursa 16 Bülent Büke

    Bursa 17 Murat Çakır

    Bursa 18 Dinçer Akyel


    Çanakkale 1 Bülent Turan

    Çanakkale 2 Ayhan Gider

    Çanakkale 3 Jülide İskenderoğlu

    Çanakkale 4 Mehmet Özkurnaz


    Çankırı 1 Muhammet Emin Akbaşoğlu

    Çankırı 2 Hüseyin Filiz


    Çorum 1 Salim Uslu

    Çorum 2 Ahmet Sami Ceylan

    Çorum 3 Lütfiye İlksen Ceritoğlu Kurt

    Çorum 4 Bekir Horuz


    Denizli 1 Nihat Zeybekci

    Denizli 2 Sema Ramazanoğlu

    Denizli 3 Şahin Tin

    Denizli 4 Cahit Özkan

    Denizli 5 Osman Yüceliş

    Denizli 6 Emin Okkaya

    Denizli 7 Muhammed Bekir Ege


    Diyarbakır 1 Mehmet Galip Ensarioğlu

    Diyarbakır 2 Ebubekir Bal

    Diyarbakır 3 Yunus Memiş

    Diyarbakır 4 Beran Çelik

    Diyarbakır 5 Tahsin Arslan

    Diyarbakır 6 Netice Arslan

    Diyarbakır 7 Şafak Yontürk

    Diyarbakır 8 Alaattin Parlak

    Diyarbakır 9 Mehmet Fatih Kayhan

    Diyarbakır 10 Aziz Alper Biten

    Diyarbakır 11 Neşet Özden


    Edirne 1 Rafet Sezen

    Edirne 2 Mustafa Mercan

    Edirne 3 Fahrettin Savcı


    Elazığ 1 Tahir Öztürk

    Elazığ 2 Metin Bulut

    Elazığ 3 Ömer Serdar

    Elazığ 4 Ejder Açıkkapı


    Erzincan 1 Sebahattin Karakelle

    Erzincan 2 Serkan Bayram


    Erzurum 1 Recep Akdağ

    Erzurum 2 Mustafa Ilıcalı

    Erzurum 3 Zehra Taşkesenlioğlu

    Erzurum 4 İbrahim Aydemir

    Erzurum 5 Orhan Deligöz

    Erzurum 6 Ahmet Yaptırmış


    Eskişehir 1 Nabi Avcı

    Eskişehir 2 Harun Karacan

    Eskişehir 3emine Nur Günay

    Eskişehir 4 Yetkin Tetik

    Eskişehir 5ali Demirel

    Eskişehir 6 Yılmaz Altın


    Gaziantep 1 Mehmet Şimşek

    Gaziantep 2 Abdulhamit Gül

    Gaziantep 3 Ahmet Uzer

    Gaziantep 4 Şamil Tayyar

    Gaziantep 5 Canan Candemir Çelik

    Gaziantep 6 Abdullah Nejat Koçer

    Gaziantep 7 Abdulkadir Yüksel

    Gaziantep 8 Mehmet Erdoğan

    Gaziantep 9 Ali Şahin

    Gaziantep 10 Fikret Murat Tural

    Gaziantep 11 Muhammed Hakan Tanrıöver

    Gaziantep 12 Selami Yetkinşekerci


    Giresun 1 Nurettin Canikli

    Giresun 2 Cemal Öztürk

    Giresun 3 Sabri Öztürk

    Giresun 4 Adem Tatlı


    Gümüşhane 1 Hacı Osman Akgül

    Gümüşhane 2 Cihan Pektaş


    Hakkari 1 Ahmet Budak

    Hakkari 2 Emrullah Gür

    Hakkari 3 Abdulmecit Tarhan


    Hatay 1 Adem Yeşildal

    Hatay 2 Orhan Karasayar

    Hatay 3 Mehmet Öntürk

    Hatay 4 Fevzi Şanverdi

    Hatay 5 Hacı Bayram Türkoğlu

    Hatay 6 Filiz Özçörekçi

    Hatay 7 İbrahim Naci Yapar

    Hatay 8 Mehmet Hacıoğlu

    Hatay 9 Canan Kahraman

    Hatay 10 Ahmet Demirtaş


    Isparta 1 Süreyya Sadi Bilgiç

    Isparta 2 Sait Yüce

    Isparta 3 Haydar Kemal Kurt

    Isparta 4 Gülsüm Tunçbilek


    Mersin 1 Lütfi Elvan

    Mersin 2 Yılmaz Tezcan

    Mersin 3ali Cumhur Taşkın

    Mersin 4 Hacı Özkan

    Mersin 5 Zeynep Gül Yılmaz

    Mersin 6 Alpaslan Gürgenç

    Mersin 7 Halit Çortul

    Mersin 8 Taner Boz

    Mersin 9 Nafiz Deniz

    Mersin 10 Koral Parça

    Mersin 11 Adem Ali Keskin


    İstanbul-1 1ismail Kahraman

    İstanbul-1 2 Mustafa Ataş

    İstanbul-1 3mihrimah Belma Satır

    İstanbul-1 4 Erol Kaya

    İstanbul-1 5 Ahmet Berat Çonkar

    İstanbul-1 6 Berat Albayrak

    İstanbul-1 7ismet Uçma

    İstanbul-1 8 Metin Külünk

    İstanbul-1 9 Ravza Kavakcı Kan

    İstanbul-1 10 Azmi Ekinci

    İstanbul-1 11 Osman Boyraz

    İstanbul-1 12 Hasan Turan

    İstanbul-1 13 Hasan Sert

    İstanbul-1 14 Mehmet Ali Pulcu

    İstanbul-1 15 Hurşit Yıldırım

    İstanbul-1 16 Hulusi Şentürk

    İstanbul-1 17 Orhan Birdal

    İstanbul-1 18 Şebnem Kocakelçi

    İstanbul-1 19 Hakkı Şanlı

    İstanbul-1 20 Erdal Yılmaz

    İstanbul-1 21 Ayşe Kartal

    İstanbul-1 22 Mustafa Demiral

    İstanbul-1 23 Mustafa Özmen

    İstanbul-1 24 Hacer Aktürk

    İstanbul-1 25 Alim Erdemir

    İstanbul-1 26 Coşkun Koç

    İstanbul-1 27 Hasan Ekmen

    İstanbul-1 28 Ayser Soy

    İstanbul-1 29 Muhammet Ali Kumru

    İstanbul-1 30 Mehmet Hüsrev

    İstanbul-1 31 Ramazan Bulum

    İstanbul-2 1 Hayati Yazıcı

    İstanbul-2 2 Volkan Bozkır

    İstanbul-2 3 Burhan Kuzu

    İstanbul-2 4ayşe Nur Bahçekapılı

    İstanbul-2 5 Fatma Betül Sayan Kaya

    İstanbul-2 6 Ekrem Erdem

    İstanbul-2 7aziz Babuşcu

    İstanbul-2 8 Durmuş Ali Sarıkaya

    İstanbul-2 9şirin Ünal

    İstanbul-2 10 Fatma Benli

    İstanbul-2 11 Hüseyin Bürge

    İstanbul-2 12 Haydar Ali Yıldız

    İstanbul-2 13 Ahmet Hamdi Çamlı

    İstanbul-2 14 Markar Eseyan

    İstanbul-2 15 Oktay Saral

    İstanbul-2 16 Cemal Vanlıoğlu

    İstanbul-2 17 Ayşegül Esra Atik

    İstanbul-2 18 Perihan Toğay

    İstanbul-2 19 Erol Adayılmaz

    İstanbul-2 20 Yavuz Değirmenci

    İstanbul-2 21 Gülver Erdem

    İstanbul-2 22 Mehmet Akif Köse

    İstanbul-2 23 Ömer Faruk Aydemir

    İstanbul-2 24 Buğra Babur

    İstanbul-2 25 Mahmut Bayat

    İstanbul-2 26 Emre Ete

    İstanbul-3 1 Mehmet Mehdi Eker

    İstanbul-3 2 Mustafa Şentop

    İstanbul-3 3 Mehmet Doğan Kubat

    İstanbul-3 4 Serap Yaşar

    İstanbul-3 5 Feyzullah Kıyıklık

    İstanbul-3 6 Mehmet Muş

    İstanbul-3 7 Nureddin Nebati

    İstanbul-3 8 Mehmet Metiner

    İstanbul-3 9 Harun Karaca

    İstanbul-3 10 Tülay Kaynarca

    İstanbul-3 11 Mustafa Yeneroğlu

    İstanbul-3 12 Erkan Kandemir

    İstanbul-3 13 Halis Dalkılıç

    İstanbul-3 14 Mürteza Zengin

    İstanbul-3 15 Yıldız Seferinoğlu

    İstanbul-3 16 Abdullah Başcı

    İstanbul-3 17 Yunus Ergüne

    İstanbul-3 18 Tülin Mazlumoğlu Kestane

    İstanbul-3 19 Ahmet Aydın

    İstanbul-3 20 Hatice Kübra Öztürk

    İstanbul-3 21 Abdullah Sadıksoy

    İstanbul-3 22 Müzemmil Hevadpal

    İstanbul-3 23 Resul Kurt

    İstanbul-3 24 Yeşil Aytulum Turut

    İstanbul-3 25 Zekiye Çapan

    İstanbul-3 26 Murat Çelik

    İstanbul-3 27 Memet Emin Ertekin

    İstanbul-3 28 Hasene Çapar

    İstanbul-3 29 Haşim Taşkıran

    İstanbul-3 30 Yasin Zülbaharoğlu

    İstanbul-3 31 Hüseyin Koyuncu


    İzmir-1 1binali Yıldırım

    İzmir-1 2 Mahmut Atilla Kaya

    İzmir-1 3 Hüseyin Kocabıyık

    İzmir-1 4 Necip Kalkan

    İzmir-1 5 Cemal Bekle

    İzmir-1 6ayşe Engür

    İzmir-1 7 Fevzi Bayram

    İzmir-1 8 Maksut Karaosman

    İzmir-1 9 Mehmet İlkbahar

    İzmir-1 10 Gürbüz Akbulut

    İzmir-1 11 Zerrin Kara

    İzmir-1 12 Ahmet Eroğlu

    İzmir-1 13 Enes Uzunlar

    İzmir-2 1 Fatma Seniha Nükhet Hotar

    İzmir-2 2 Mustafa İbrahim Turhan

    İzmir-2 3 Hamza Dağ

    İzmir-2 4 Kerem Ali Sürekli

    İzmir-2 5 Nesrin Ulema

    İzmir-2 6 Tansu Kaya

    İzmir-2 7bilal Kırkpınar

    İzmir-2 8ali Sedat Şenbaş

    İzmir-2 9 Meltem Ergin

    İzmir-2 10 Veysel Güldoğan

    İzmir-2 11 Emin Sefa Kayacan

    İzmir-2 12 Hale Yıldız

    İzmir-2 13 Cemal Bahçıvan


    Kars 1 Ahmet Arslan

    Kars 2 Yusuf Selahattin Beyribey

    Kars 3 Suat Ögel


    Kastamonu 1 Hakkı Köylü

    Kastamonu 2 Metin Çelik

    Kastamonu 3 Murat Demir

    Kayseri 1 Mehmet Özhaseki

    Kayseri 2 Taner Yıldız

    Kayseri 3 Mustafa Elitaş

    Kayseri 4 İsmail Tamer

    Kayseri 5 Hülya Nergis

    Kayseri 6 İsmail Emrah Karayel

    Kayseri 7 Sami Dedeoğlu

    Kayseri 8 Avşar Aslan

    Kayseri 9 Kadir Can Gökalp


    Kırklareli 1 Selahattin Minsolmaz

    Kırklareli 2 Turhan Altıntel

    Kırklareli 3 Aytaç Aksoy


    Kırşehir 1 Salih Çetinkaya

    Kırşehir 2mikail Arslan


    Kocaeli 1 Fikri Işık

    Kocaeli 2 Radiye Sezer Katırcıoğlu

    Kocaeli 3 Zeki Aygün

    Kocaeli 4 İlyas Şeker

    Kocaeli 5 Mehmet Akif Yılmaz

    Kocaeli 6 Sami Çakır

    Kocaeli 7 Cemil Yaman

    Kocaeli 8 Ayşe Müge Olşen

    Kocaeli 9 Halit Çokan

    Kocaeli 10 Erkan Aksoy

    Kocaeli 11 Şener İnce


    Konya 1 Ahmet Davutoğlu

    Konya 2 Mustafa Baloğlu

    Konya 3 Hüsnüye Erdoğan

    Konya 4 Ahmet Sorgun

    Konya 5 Ziya Altunyaldız

    Konya 6 Muhammet Uğur Kaleli

    Konya 7 Leyla Şahin Usta

    Konya 8 Mehmet Babaoğlu

    Konya 9 Abdullah Ağralı

    Konya 10 Halil Etyemez

    Konya 11 Hacı Ahmet Özdemir

    Konya 12 Ömer Ünal

    Konya 13 Mustafa Efe

    Konya 14 Ahmet Özdoğan

    Kütahya 1 Mustafa Şükrü Nazlı

    Kütahya 2 Vural Kavuncu

    Kütahya 3 İshak Gazel

    Kütahya 4 Ahmet Tan

    Malatya 1 Öznur Çalık

    Malatya 2 Taha Özhan

    Malatya 3 Mustafa Şahin

    Malatya 4 Nurettin Yaşar

    Malatya 5 Bülent Tüfenkci

    Malatya 6 Ufuk Önalan

    Manisa 1 Selçuk Özdağ

    Manisa 2 Recai Berber

    Manisa 3 Uğur Aydemir

    Manisa 4 Murat Baybatur

    Manisa 5 İsmail Bilen

    Manisa 6 Güzide İçen Kasap

    Manisa 7 Ergün Karaoğlu

    Manisa 8 Ozan Erdem

    Manisa 9 Nevzat Büküm

    Kahramanmaraş 1 Mahir Ünal

    Kahramanmaraş 2 Veysi Kaynak

    Kahramanmaraş 3 Nursel Reyhanlıoğlu

    Kahramanmaraş 4 Celalettin Güvenç

    Kahramanmaraş 5 Mehmet Uğur Dilipak

    Kahramanmaraş 6 Mehmet İlker Çitil

    Kahramanmaraş 7 İmran Kılıç

    Kahramanmaraş 8 Oğuzkan Güzel

    Mardin 1 Orhan Miroğlu

    Mardin 2 Süleyman Bölünmez

    Mardin 3 Süleyman Çelik

    Mardin 4 Abdullah Erin

    Mardin 5 Veysi Kaya

    Mardin 6 Ahmet Kaya

    Muğla 1 Hasan Özyer

    Muğla 2 Nihat Öztürk

    Muğla 3 Elvan Göçer

    Muğla 4 Muhittin Kayabaşı

    Muğla 5 Mehmet Tire

    Muğla 6 İsmail

    Muş 1 Mehmet Emin Şimşek

    Muş 2 Abdulselam Er

    Muş 3 Medeni Çağlar

    Nevşehir 1 Mustafa Açıkgöz

    Nevşehir 2 Murat Göktürk

    Nevşehir 3 Ebubekir Gizligider

    Niğde 1 Alpaslan Kavaklıoğlu

    Niğde 2 Erdoğan Özegen

    Niğde 3 Yaşar Ataç

    Ordu 1 Numan Kurtulmuş

    Ordu 2 Oktay Çanak

    Ordu 3 Metin Gündoğdu

    Ordu 4 Ergün Taşcı

    Ordu 5 Mehmet Kara

    Rize 1 Hasan Karal

    Rize 2 Hikmet Ayar

    Rize 3 Osman Aşkın Bak

    Sakarya 1 Ayhan Sefer Üstün

    Sakarya 2 Şaban Dişli

    Sakarya 3 Mustafa İsen

    Sakarya 4 Ali İhsan Yavuz

    Sakarya 5 Recep Uncuoğlu

    Sakarya 6 Nuray Sağıroğlu

    Sakarya 7 Recep Hacıeyüpoğlu

    Samsun 1 Akif Çağatay Kılıç

    Samsun 2 Çiğdem Karaaslan

    Samsun 3 Ahmet Demircan

    Samsun 4 Fuat Köktaş 8/10

    Samsun 5 Hasan Basri Kurt

    Samsun 6 Orhan Kırcalı

    Samsun 7 Yılmaz Hocaoğlu

    Samsun 8 Hüseyin Avni Çatal

    Samsun 9 Adem Tuncer

    Siirt 1 Yasin Aktay

    Siirt 2 Feyzi Sevgili

    Siirt 3 Lokman Özcan

    Sinop 1 Nazım Maviş

    Sinop 2 Cengiz Tokmak

    Sivas 1 İsmet Yılmaz

    Sivas 2 Hilmi Bilgin

    Sivas 3 Selim Dursun

    Sivas 4 Mehmet Habib Soluk

    Sivas 5 Hakan Akkaş

    Tekirdağ 1 Mustafa Yel

    Tekirdağ 2 Ayşe Doğan

    Tekirdağ 3 Metin Akgün

    Tekirdağ 4 Ali Gümüş

    Tekirdağ 5 Ömer Karadeniz

    Tekirdağ 6 Adnan Argan

    Tokat 1 Coşkun Çakır

    Tokat 2 Zeyid Aslan

    Tokat 3 Celil Göçer

    Tokat 4 Yusuf Beyazıt

    Tokat 5 Mustafa Arslan

    Trabzon 1 Süleyman Soylu

    Trabzon 2 Muhammet Balta

    Trabzon 3 Ayşe Sula Köseoğlu

    Trabzon 4 Adnan Günnar

    Trabzon 5 Salih Cora

    Trabzon 6 Ergin Aydın

    Tunceli 1 Metin Levent Yıldız

    Tunceli 2 Ali Ulvi Seyrek

    Şanlıurfa 1 Faruk Çelik

    Şanlıurfa 2 Mehmet Kasım Gülpınar

    Şanlıurfa 3 Halil Özcan

    Şanlıurfa 4 Ahmet Eşref Fakıbaba

    Şanlıurfa 5 Mehmet Ali Cevheri

    Şanlıurfa 6 Mehmet Akyürek

    Şanlıurfa 7 İbrahim Halil Yıldız

    Şanlıurfa 8 Mahmut Kaçar

    Şanlıurfa 9 Kemalettin Yılmaztekin

    Şanlıurfa 10 Abdurrahman Nüvit Yetkin

    Şanlıurfa 11 Mehmet Fatih Aksoy

    Şanlıurfa 12 Mehmet Arkan

    Uşak 1 Mehmet Altay

    Uşak 2 Alim Tunç

    Uşak 3 Hüseyin Keskin

    Van 1 Beşir Atalay

    Van 2 Burhan Kayatürk

    Van 3 Vahdettin İnce

    Van 4 Fatih Çiftci

    Van 5 Kayhan Türkmenoğlu

    Van 6 Ebubekir Kaçmaz

    Van 7 Faruk Alpaslan 9/10

    Van 8 Ferman Yıldırım

    Yozgat 1 Bekir Bozdağ

    Yozgat 2 Abdulkadir Akgül

    Yozgat 3 Ertuğrul Soysal

    Yozgat 4 Yusuf Başer

    Zonguldak 1 Hüseyin Özbakır

    Zonguldak 2 Faruk Çaturoğlu

    Zonguldak 3 Özcan Ulupınar

    Zonguldak 4 Akın Kaymak

    Zonguldak 5 Aytekin Kazancı

    Aksaray 1 İlknur İnceöz

    Aksaray 2 Cengiz Aydoğdu

    Aksaray 3 Mustafa Serdengeçti

    Bayburt 1 Naci Ağbal

    Bayburt 2 Şahap Kavcıoğlu

    Karaman 1 Recep Konuk

    Karaman 2 Recep Şeker

    Kırıkkale 1 Ramazan Can

    Kırıkkale 2 Abdullah Öztürk

    Kırıkkale 3 Mehmet Demir

    Batman 1 Ataullah Hamidi

    Batman 2 Ziver Özdemir

    Batman 3 Murat Çiçek

    Batman 4 Adile Gürbüz

    Şırnak 1 Arslan Tatar

    Şırnak 2 Ömer Demir

    Şırnak 3 Cihan Güven

    Şırnak 4 Seyhan Akı

    Bartın 1 Yılmaz Tunç

    Bartın 2 Ahmet Bensiz

    Ardahan 1 Orhan Atalay

    Ardahan 2 Yunus Baydar

    Iğdır 1 Nurettin Aras

    Iğdır 2 Mustafa Buluş

    Yalova 1 Fikri Demirel

    Yalova 2 İlker Karbuz

    Karabük 1 Mehmet Ali Şahin

    Karabük 2 Burhanettin Uysal

    Kilis 1reşit Polat

    Kilis 2 Mustafa Hilmi Dülger

    Osmaniye 1 Suat Önal

    Osmaniye 2 Mücahit Durmuşoğlu

    Osmaniye 3 Mehmet Remzi Coşkun

    Osmaniye 4 Abdullah Belet

    Düzce 1 Faruk Özlü

    Düzce 2 Fevai Arslan

    Düzce 3 Ayşe Keşir".