ilk fıkram :)

'Eğlence' forumunda E-Can tarafından 16 Mart 2009 tarihinde açılan konu

1. Bir adam birgün parasini bozdurmaya gitmis.Bir bakkala girmis. Abi su parayi bozarmisin?Adamda demisiki:_Hayir...
    adam nedenini sormuş bakkalcida söyle yanit vermis:_Bu parayi bozamam çünkü tamir parasini benden istersin yokyaaaaaaaa.

:f106:

2. Cevap: ilk fıkram :)

teşekkürler:f30:

3. Cevap: ilk fıkram :)

Bir gün Temel askere gitmiş.Askerde uçma dersi veriliyormuş.Komutanı Temele uçaktan atladığında ilk olarak birinci, ikinci olarak ikinci ipi çek o zamanda paraşüt açılmassa Meryemanaya dua et demiş.Temel Komutanıyla beraber atlamış.Komutanının paraşütü hemen açılmış ama Temel birinci ipi çekmiş paraşüt açılmamış,ikinci ipi çekmiş yine açılmamış daha sonra Temel Komutanına ' Komutanım o karinin adı neydi' demiş. :D

4. Cevap: ilk fıkram :)

Evet ilk fıkra....Güzel...eline sağlık ;)

5. Cevap: ilk fıkram :)

Tilki, bir gün başı*nı alır, gezmeye çı* kar. Köyün mey* danına varır. Bir duvara çıkar, çev* reyi seyre dalar. Oradan geçen köy muhtarı şaşırır: — Aaa, bir tilki!.. Köyün hocası camiye giderken duvardaki tilkiyi gö- rür: — Aaa, tilkiye bak!.. Bakkal da oradan geçerken bağırır: — Hay
    Allah bir tilki!.. Kahvedekiler merak edip dışarı çıkarlar. Onlar da tilkiyi görünce şaşırırlar: Tilkiyi gördünüz mü? Vallahi bir tilki bu!.. Kalabalık çoğalıp sesler uğultuya dönüşünce tilki or* mana kaçar. Dişi tilkiye: — Bugün öğle vakti köye indim. Orada herkes benitanıyor, ben hiçbirini tanımıyorum...
    :)

6. Cevap: ilk fıkram :)

hepside komik eline sağlık :f196::f40:

7. Cevap: ilk fıkram :)

e-can İlk Fıkra Güzeldi beğendim 2. fıkra birazcık hosuma gitti:f106:

8. Cevap: ilk fıkram :)

E Can'cım fıkralar birbirinden harikaydı. :f40:
    Hele ilk fıkran şimdiki siz gençlerin hazır cevapları gibi.:f106:
    Gece gece gülümsettin beni. Teşekkürler. Devamını da bekleriz

9. Cevap: ilk fıkram :)

Evet ilk fıkra çok komikti..:f196:
    Tesekkürler E-Can..:f40: