İlk emziren baba

'Kısa Bilgiler' forumunda ZeuS tarafından 6 Eylül 2009 tarihinde açılan konu

1. İsveç'de üniversite öğrencisi olan Ragnar Bengtsson, müstakbel çocuklarını emzirebilmek için tuhaf bir deneye girişti.

Bengsston, her gün üç saat bir meme pompasıyla meme uçlarını uyaracak,aralık ayına gelindiğinde göğüslerinden süt gelmeye başlamasını umuyor.

Bengsston, "Zarar vermeyen her şey denemeye değer. Eğer, işe yararsa, bu erkeklerin çocuklarına ilk aşamalardan itibaren yakınlaşma fırsatı verebilmesi anlamında çok önemli bir şey olur. Eğer sütün besin değeri yüksek kalite olursa bu daha da önemli bir buluş olur. Ama bazı insanlar bunun tamamen iğrenç olduğunu düşünüyor" diyor.

Stockholm Karolinska Enstitüsü'nden Profesör Sigbritt Werner üç ya da iki ayda birkaç damla süt üretmesi mümkün. Bengsston'ın bir oğlu var fakat o deneyde yer almayacak.
    alıntı

2. Cevap: İlk emziren baba

cok cok saglıklı olsa bile turkler asla boyle bisi yapmazz karizma cizilir die :f30:

3. Cevap: İlk emziren baba

Yok artık :f20: o kadar uzun boylu değil :f40: bakalım süt gelecekmi,hadi geldi besleyicimi :f19:

4. _deniz_kizi_

_deniz_kizi_ Yasaklı

Cevap: İlk emziren baba

ellerine saglık

5. Cevap: İlk emziren baba

İnanmıyorum yaaaa iyiki beni babam emzirmemiş :f30:

6. Cevap: İlk emziren baba

Başımıza taş yağacak....

7. Cevap: İlk emziren baba

benim düsünceme göre olmayacak bisey sadece deneme bence gelmez süt anne sütü sadece annelerin hormonlarıyla ilgili bir olay :f20::f20::f20::f20:

8. Cevap: İlk emziren baba

yuh yani bi bunu yapmadiklari kalmisti oda oldu :)))

9. Cevap: İlk emziren baba

Nasıl Emzirir :f20: İnanmıyorum

10. Cevap: İlk emziren baba

peki ya nasıl sütü var bu babanın bazen diğer babalarda doğuruyor ama emzirmiyolar bunda ansıl olur :O

11. Cevap: İlk emziren baba

birşey demiyorum

12. Cevap: İlk emziren baba

"fe eyne tezhebun" - nereye bu gidiş ??

nereye kadar...

Tekvir - 26.ayet

.

13. Cevap: İlk emziren baba

yakında o sütten peynir :eek: yaparlar :D

14. Cevap: İlk emziren baba

bu ne yha dünyanın sonu valla iğrenç gözüküyor