İlk buluşmada çiçek

'Eğlence' forumunda Aysell tarafından 11 Ağustos 2010 tarihinde açılan konu

1. İlk buluşmada çiçek

Evet sizce ilk buluşmaya çiçekle gelen erkek nasıl bir erkektir? :f40: ve alıyorsa nasıl bir çiçek almalıdır? Fikirlerinizi alalım efendim :f196:

2. Cevap: İlk buluşmada çiçek

Eğer erkek ilk buluşmada çiçek alıyorsa görgülü bir erkektir.:f40: Alacağı çiçek ise mutlaka ilk buluşma olduğu için hoş kokulu ve bol renkli kırçiçeği demeti olmalıdır.

İlerleyen zamanlarda orkide isteyeceğiz merak etmesin :f30:

3. Cevap: İlk buluşmada çiçek

Orkide olayına bende katılıyorum :) Gonca olarak tek bir kırmızı gül de ilk buluşma için hatta her zaman için vazgeçilmezdir... :f196:

4. Cevap: İlk buluşmada çiçek

İlk buluşma çok önemlidir ve hep hafızada güzel ve heyecanlı bir anı olarak kalır. Maddiyata önem vermeyen centilmen ve ince düşünceli bir erkek olduğunu gösterir. Temiz bir kalbi simgelediği için ben papatya uygundur diye düşünüyorum.
    Orkide olayına bende hayır demiyorum :)

5. Cevap: İlk buluşmada çiçek

Bakıyorum da bütün orkideciler buraya toplanmış :f30::f30:

6. Cevap: İlk buluşmada çiçek

ilk buluşmada erkek açısından fazla masrafa gerek yok değilmi kırmızı bir gül yeterlidir:f196:

7. Cevap: İlk buluşmada çiçek

Dark abiye Sonuna KAdar Katılıyorum İlk Buluşmaya Kırmızı Gülle Gitmek Daha İyi Olur..:)

8. Cevap: İlk buluşmada çiçek

İlk buluşmada alırım bi paket künefe yesin..İşe yarasın bari...Ne gül çiçek falan...Otçul musunuz siz ?:f30:

9. Cevap: İlk buluşmada çiçek

Abi Oldu Olacak.. 1 Paket Kesme Şeker Al Eve Götürür..:))))))

10. Cevap: İlk buluşmada çiçek

Alırım almasına da niye eve götürüyormuş o da çay demelsin içeriz.Dediğim gibi işe yarasın olmadı kalanını götürsün eve :D

11. Amon Goeth

Amon Goeth Yasaklı

Cevap: İlk buluşmada çiçek

Kesme şeker mi :D Yok ya ayıp olmaz mı biraz :p