İlginç ve Komik Haberler

'Eğlence' forumunda Ezlem tarafından 11 Haziran 2009 tarihinde açılan konu

 1. Kızının adını ‘BMC’ koydu - Hürriyet

  Şanlıurfa’nın Ceylanpınar İlçesi’nde kamyon sürücüsü Mehmet Yıldız, 28 yıl önce hayalini kurup alamadığı kamyonun markasını kızına ad olarak verdi.

  Ferrari Ferrari olalı böyle olay görmedi! - Sabah

  Belçika'da yaşayan Türk tekstilci, çok benzin tüketiyor diye Ferrari'sine LPG taktırmaya kalkıştı. Durumu tamirciden öğrenen Ferrari, parasını ödeyip aracı geri aldı!.

  Kilo ile Cep Telefonu

  Mersin'de bir esnaf, kilo ile cep telefonu satışı başlattı. Dükkânında cep telefonu satan Kasım Ekinci, işyerine astığı afişle 'Kilo ile cep telefonu satışı'nın başladığını duyurdu. Ekinci bu kampanyadan sonra satışlarının patladığını söyledi. Amacının herkesin çağın teknolojik imkanından yararlanmasını sağlamak olduğunu belirten Ekinci, 'Herkes cep telefonu sahibi olsun istiyorum. Satışlardan memnunum adeta patlama oldu' dedi. Ekinci, elinde bulunan belirli marka telefonları gramını 1 milyon 960 bin liradan sattığını ifade ederek, 'Vatandaş büyük ilgi gösteriyor. Oldukça dikkati çektik. İnsanlar arkadaşlarıyla veya akrabalarıyla birlikte oluyor ve gelip kiloyla telefon alıyorlar' şeklinde konuştu.

   
Yükleniyor...
- İlginç Komik Haberler Forum Tarih
Facebook Komik ve İlginç Resimler Sosyal Medya 11 Kasım 2012
Komik Ve İlginç Resimler Resimler 11 Temmuz 2012
Facebook Komik İlginç Fotoğrafları Resimler 30 Mart 2012
İlginç ve komik buluşlar Resimler 2 Haziran 2009