İlginç Evlilik Teklifi Bulutların Arasında Kayboldu..

'Güncel Bilgiler' forumunda Jeeny tarafından 18 Mart 2008 tarihinde açılan konu

1. [​IMG]
    Londra’da yaşayan Lefkos Hajji’nin (28), sevgilisi Leanne’ye (26) balonla yapmayı planladığı evlilik teklifi kendisine pahalıya mal oldu.

Hajji, 12 bin dolar ödediği (yaklaşık 15 bin 400 YTL) nişan yüzüğünü bir uçan balonun içine gizledi. Hajji’nin planı, Leanne bir iğneyle balonu patlatırken nihai teklifi yapmaktı. Ancak Hajji mağazadan çıkarken yüzüğün içinde olduğu uçan balon elinden kaçtı ve gökyüzüne yükseldi.

Hajji arabasıyla kaçan balonu 2 saat boyunca takip etmeye ve yakalamaya çalışsa da başarılı olamadı.

Hajji, The Sun gazetesine olayı anlatırken, şu ifadeleri kullandı:

“İnanamadım. Öylece havalanan balonu izledim. Bana bir servete mal oldu ve sevgilimin olanları duyunca beni öldüreceğini düşündüm. Ama ona durumu açıklamak zorundaydım. Delirdi. Şimdi benimle konuşmuyor ve yeni bir yüzük istiyor.”

Hajji, yüzüğün bir şekilde bulunacağını ümit ettiğini de dile getirdi.

2. İyi olmuş dünürcü göndereydi pahalıya mal olmazdı :f106: :f106: :f106:

3. Geçen yolda yürürken kafama düştü o yüzük :f106: :f106: yüzük bende arkadaşlar daha çok bekler.:f106: :f106: :f106:

Paylaşım için Teşekkürler..

4. :f106: :f106: :f106:
    Allah akıl fikir versin.Kaş yapayım derken göz çıkarmış

5. :f106: :f106: :f106:
    Eminim adam balon uçunca Beyazın helyum şovundaki gibi sesi değişmiştir
    neden balonlara saklamışki bana verebilirdi bayan beni bulana kadar rahat rahat evlenme teklifi yapabilirdi:f106: :f106: :f106:
    Paylaşım için teşekkürler Jeeny

6. oda herkes gibi normal bir evlilik teklifi yapsaymış hadi balon uçmadı diyelim ya hajji'nin planı tutmayıp leanne balonu iğneyle patlatmayıp uçurmayı tercih etseydi o zaman ne olcakti eminim hajji balona yapişip şu an gökyüzünde leanne arıyor olacakti:f30: :f30:

7. :f106: :f106: :f106: Paylaşım içn tskler JEENY emeğine sağlık :f106: :f106: :f106:

8. "incitanem" ilahi cok güldürdün beni. süpersinnnnn :f30: :f30: :f118: :f40:

9. emeğine sağlık JEENY:f106: :f106: harika bir paylaşımdı:f118:

10. Uçan balonların arasına birtane uçmayan balon yerleştirip onun içine saklasaydı ya yahu...
    Gerçi hiç romantikde gelmez bana böyle şeyler, midyenin içine, şarabın içine, balonun içine saklanan yüzükler sakıncalıdır arkadaşlar; yenir, içilir, yada şekilde görüldüğü gibi gökyüzüne yükselebilir... :f106: :f106: