İlginç Elbise Dolapları.Yeni Elbise dolabı alacaklara(özel tasarım)...

'Moda Rehberi' forumunda Belinay tarafından 17 Mayıs 2010 tarihinde açılan konu

1. Özel Elbise Dolapları

Evet umarım bu özel tasarlanmış dolapları beğenirsiniz :f40:

2. Cevap: İlginç Elbise Dolapları.Yeni Elbise dolabı alacaklara(özel tasarım)...

Dolaptan hızla bişiler çekiştirip, 5 dk. da hazırlananlar napıcak bununla bilemiyorum :) "Yaaa versene T-Shirt' ümü " :f30::)

3. Cevap: İlginç Elbise Dolapları.Yeni Elbise dolabı alacaklara(özel tasarım)...

Ben anlamadım nasıl yerleştireceğiz:f20: kenardan sarkanlar kablomudur nedir yoksa dolabın bitmemiş inşaat halimi:)

4. Cevap: İlginç Elbise Dolapları.Yeni Elbise dolabı alacaklara(özel tasarım)...

Hımmm bak işte böyle Zeus umarım anlıcaksın bu sefer:f40:

Ne kadar mükemmel değilmi :f40:

:):)

5. Cevap: İlginç Elbise Dolapları.Yeni Elbise dolabı alacaklara(özel tasarım)...

Ayy tam benlik bunlar katlamadan koysanda hoş gözüküyo.:f73:Anneme söylesemmi bi tanede biz edinelim şu dolaplardan:)

6. Cevap: İlginç Elbise Dolapları.Yeni Elbise dolabı alacaklara(özel tasarım)...

evet animecim bende çok beğendim fırlat asılı kalsın oh ne güzel :):)

7. Cevap: İlginç Elbise Dolapları.Yeni Elbise dolabı alacaklara(özel tasarım)...

"Niye katlamadan koydun bunları?" diye soran olursa "Bu dolap böyle kullanılır moda moda" dersin olup biter vaktim yoktu, işim vardı düzelticektim gibi bahanelerede gerek yok:)

8. Cevap: İlginç Elbise Dolapları.Yeni Elbise dolabı alacaklara(özel tasarım)...

aaaa gerçekten çok hoş dağıt moda olsun:)

9. Cevap: İlginç Elbise Dolapları.Yeni Elbise dolabı alacaklara(özel tasarım)...

Sen ne kadar dağınık bir kızsın diyende olmaz,ya bu dolabın fiyatı ne?:f196::f196: