ilginç duvar ve masa saatleri

'Ev ve Dekorasyon' forumunda şeker2 tarafından 27 Kasım 2008 tarihinde açılan konu

1. Evimizin vazgeçilmez aksesuarlarından biride saatlerdir.Bu saatler özellikle farklı tasarımlarda ise evinize gelen misairlerin dikkatini hemen çekiyor.

Saatler çoğu zaman zamanı öğrenmek, yani bir ihtiyacı karşılamak için kullanılan araçlar olsa da; günümüz toplumunda tasarım algısının giderek gelişmesi ile birlikte dekorasyon amaçlı da kullanılmaktadır. Dekoratif duvar saatleri, evlerde yapılacak olan duvar dekorasyonu için küçük sayılabilecek ancak eve olan etkisi nedeni ile oldukça büyük olan ürünlerdir. Bu saatlerde asıl amaç, saati öğrenmek olmadığı için, dekoratif duvar saatleri üreten firmalar genellikle saatlerin tasarımı üzerinde durmaktadırlar. Zira kullanıcılar da duvar saati seçimi yaparken, evlerindeki genel dekora ve duvar renklerine uyum sağlamasına dikkat etmektedirler. Dekoratif duvar saatleri tek parça halinde kullanılabildiği gibi, aynı zamanda birden fazla parça halinde de kullanılabilmektedir. Günümüzde en sık tercih edilen ve birbirini tamamlayan üç tablodan oluşan saatler, dekoratif duvar saatleri için gösterilebilecek en güzel örneklerdendir.

ilginç duvar ve masa saatleri1. ilginç duvar ve masa saatleri2. ilginç duvar ve masa saatleri3. ilginç duvar ve masa saatleri4.
    ilginç duvar ve masa saatleri5. ilginç duvar ve masa saatleri6. ilginç duvar ve masa saatleri7. ilginç duvar ve masa saatleri8. ilginç duvar ve masa saatleri9. ilginç duvar ve masa saatleri10. ilginç duvar ve masa saatleri11. ilginç duvar ve masa saatleri12.

2. emeğine sağlık canım hepsi çok güzel saatler
    Teşekkürler :f118:

3. paylaşım için thank you

4. Gergeçten çok ilginçmiş.
    Şu araba tekerlekli olanı Qarizma'ya hediye ediyorum :f106:

5. Adamlar aşmışşşş.... Bu arada şeker sendee aştın vallaa güel paylaşımlar devamını bekleriz.

6. Çok farklı ilginç tasarımlar..paylaşımın için teşekkürler şeker..

7. Şeker ben topuklu ayakkabı şeklinde olanı rica ediyim önümüz bayram sonrasında yılbaşı hani diyorum hediye almak istersen çok düşünme :f106:

8. şeker sen o topuklu ayakkabıdan 2 getir canım :f196:

9. Ben bu ayakkabıdan istiyorum şekercimmm
    Kaç saat yürümüşüm görürüm.
    Gerçi o topuklarla 5 dk.dan fazla yürünmez ama olsun :f106:

10. Öznur o yüzden saat koymuşlar zaten.. 1 saat yürürseniz rekorlar kitabına geçersiniz. zamanıda topuktaki saaaten okursunuz...

11. tşkler şekercim çok güzeller hepsiiiiiiiiiiiii