İl Milli Eğitim Müdürleri Atanıyor

'Haberler' forumunda ZeuS tarafından 6 Aralık 2011 tarihinde açılan konu

 1. [​IMG]  il milli eğitim müdürleri atamaları
  İl Milli Eğitim Müdürleri önümüzdeki hafta atanıyor..Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer 652 sayılı kanun hükmünde kararname ile Bakanlıktaki tüm üst düzey bürokratları ve İl Milli Eğitim Müdürlerini görevden almış yerlerine sırayla tama yapıyor. İl Milli Eğitimlerde ise geçici görevlendirme ile illerde işlerin yürütülmesini sağlıyordu. Bu hafta içinde yapılması planlanan atamalar Sayın Başbakanın ameliyat olması nedeniyle ertelenmişti. Kararnameleri hazırlanan İl Milli Eğitim Müdürlüklerine atamalar önümüzdeki hafta içinde yapılıyor. Kesin liste önümüzdeki hafta resmi gazetede yayınlandıktan sonra belli olacak.

  Kararnamelerde İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Bursa gibi illerde sürpriz isimlerin olacağı, Özellikle İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü Muammer Yıldız’ın Ömer Dinçer tarafından tepki çeken uygulamaları ve atamalarda tarafsızlığını yitirdiği gerekçesiyle gönderilmesi kesin görünüyor.

  Ayrıca Türkiye genelinde birçok şube müdürünün 15 Haziran tarihinde İl Dışı rotasyon nedeniyle emekli olacağı bildiriliyor.
  (Haberkamu)
   
Yükleniyor...
- Milli Eğitim Müdürleri Forum Tarih
Bizim Okul'a Milli Eğitim Düzenlemesi! Magazin haberleri 12 Şubat 2013
Milli Eğitim Bakanlığı Yeni Uygulama Merak Ettiklerimiz 2 Aralık 2012
Milli Eğitim Bakanlığının Görevleri Bunları biliyormusunuz 14 Haziran 2012
Milli Eğitim Bakanlığı Amblemi Güncel Bilgiler 14 Haziran 2012