Ihlamur Maskesi Tarifi

'Kişisel Bakım' forumunda Yasemin tarafından 2 Temmuz 2013 tarihinde açılan konu

 1. Ihlamur Maskesi Nasıl Yapılır
  Bayanlar ıhlamur maskesi ile oldukça güzel bir cilde sahip olabilirsiniz sağlıklı ve parlak bir cilde shaip olmak istiyorsanız ıhlamur maskesini mutlaka denemelisiniz.İlerleyen yaşınız güneş, sigara, alkol, kozmetik ürünler, hava kirliliği, stres su içmemek yada yeterince su içmemek gibi sebepler nedeni ile cildimiz yıpranı ve yaşlanır. Yaşlılığın belirtileri ise bizlerin canını sıkan durumlardan birtanesidir.

  Cildin yaşlanması ile birlikte cilt hücreleri canlılığını yitirmektedir. Cildinizin rengi solgunlaşır cildinizde istemediğiniz çizgiler oluşmaya başlar.Ihlamur maskesi ile bu durumu önliyebilirsiniz.Ihlamur maskesi ile cildinizi yeniliyyebilirsiniz göreceksiniz cildiniz gençleşecek ve daha sıkı bir görünüm kazanacak.


  Ihlamur Maskesi Hazırlamak için Gerekli Malzemeler;

  Bir kahve fincanı sıcak süt,İki tutam ıhlamur

  Ihlamur maskesinin hazırlanışı çok kolay yapmanız gereken şey öncelikle sütü ısıtmanız olacaktır.Sütü ısıttıktan sonra sütün içine ıhlamuru ekleyin bu şekilde 15 dakika kadar demlenmesini bekleyin.Hazırladığınız karışımdaki sütü süzün süzdüğünüz süt ile cildinize güzelce masaj yapın bu şekilde masaj yapmaya 15 dakika kadar devam edin daha sonra yüzünüzü ılık su ile yıkayın.Ihlamuz maskesini haftanın 2 yada üç günü yapabilirsiniz.
   
Yükleniyor...
- Ihlamur Maskesi Tarifi Forum Tarih
Ihlamur Maskesi tarifi Kişisel Bakım 16 Aralık 2012
Ihlamur Resmi, Ihlamur Resimleri Resimler 16 Aralık 2012
Ihlamurdan Odun Olmaz, Beslemeden Kadın Olmaz Atasözünün Anlamı Atasözleri ve Deyimler 2 Aralık 2011
Ayvalı Tarçınlı Ihlamur Tarifi Resimli Damak Keyfi 3 Temmuz 2011