İğne Oyası Yazma Kenarı Modelleri 2014

'El Becerileri' forumunda Yasemin tarafından 12 Şubat 2014 tarihinde açılan konu

1. İğne Oyası Yazma Kenarı Örnekleri

İğne oyası seven tüm bayanlar buraya sizle riçin birbirinden güzel yazma kenarı iğne oyası örnekleri derledim beğeneceğinizi umduğum bu güzel örnekleri sizler için sayfamızda paylaşacağım.

Özellikle Ev hanımlarının vazgeçilmez uğraşlarından bir olan el emeği göz nuru el işlerini de sitemizde yayınlamaya başlıyoruz. Ben bunu yapmayı bilmiyorum diye hemen pes etmeyin. Eğer biraz vaktiniz varsa belediyelerin ücretsiz olarak sağladığı el işleri kursları var. Bu kurslardan faydalanabilirsiniz.

Aşağıda sunduğumuz iğne oyası yazma kenarı örnekleri umarım hoşunuza gider hemen sizleri birbirinden güzel yazma kenarı iğne oyası modellerimizle baş başa bırakıyorum bayanlar kolay gelsin..

yazma-kenari-iğne-oyasi-.0.

yazma-kenari-iğne-oyasi-64. yazma-kenari-iğne-oyasi-.7. yazma-kenari-iğne-oyasi-.87. yazma-kenari-iğne-oyasi-. yazma-kenari-iğne-oyasi-000. yazma-kenari-iğne-oyasi3. yazma-kenari-iğne-oyasi-4. yazma-kenari-iğne-oyasi-6. yazma-kenari-iğne-oyasi32.