iğne oyası havlu kenarı 2015

'Soru Cevap' forumunda Merve tarafından 20 Şubat 2012 tarihinde açılan konu

  1. Ev hanımlarının en büyük zevklerinden biri evdeki eşyaların süsü.Misafirlere ve ev halkına Ellerimizi silerken kullandığımız havluları süslemek güzel bir etkinlik ve de çok hoş bir görüntü ortaya çıkarmaktır.

    Havlu kenarlarına farklı desenler koymamız çok hoş görünümlü havlulara sahip olmamızı sağlamaktadır. Bu havlu kenarlı modelleri çoğu zaman iğne oyası ile yapılmaktadır.Bu nedenle en güzel ve çeşit bakımından zengin görselliğe sahip havlu kenarları fotolarını sizler için araştırdım. Evinizin her an elimizin altında olan demirbaşı havlularımızı azıcık süslemek en güzeli! Çok çeşitli havlu kenarı örnekleri bu sayfada sizi bekliyor. İğne oyalı, kurdele nakışlı, pullu, dantelli, boncuklu, çarpı işli, birbirinden güzel havlu kenarı örneklerini sizlerle paylaşıyoruz.

    Gelin ve damat bohçalarının kusursuz olması sağlayan bu modellerden seçkin el emeklerini incelemek isteyenler galerimize bir göz atabilirler.
    iğne oyası havlu kenarı01. iğne oyası havlu kenarı1. iğne oyası havlu kenarı2. iğne oyası havlu kenarı3. iğne oyası havlu kenarı4. iğne oyası havlu kenarı5. iğne oyası havlu kenarı6. iğne oyası havlu kenarı7. iğne oyası havlu kenarı8. iğne oyası havlu kenarı9. iğne oyası havlu kenarı10.
     
Yükleniyor...
- iğne oyası havlu Forum Tarih
Havlu kenarı modelleri 2016 iğne oyası El Becerileri 21 Ocak 2016
2014 iğne oyası havlu kenarı örnekleri El Becerileri 2 Mart 2014
2014 İğne Oyası Havlu Kenarları El Becerileri 11 Şubat 2014
Çok Güzel İğne Oyası Havlu Kenarı Modelleri 2014 El Becerileri 30 Ocak 2014