ifadeler

'Teknik Yardım' forumunda Mirayy tarafından 22 Haziran 2009 tarihinde açılan konu

1. sevgili arkadaşlar site tarafından verilen taç,yıldız,nazar boncuğu neyi ifade etmekte?bunlar kime nasıl verilmekte?(sadece merak:oops:)

vereceğiniz cevaplar ve ilginiz için şimdiden teşekkürler...;)

2. Cevap: ifadeler

Onlar da aynı aktiflik gibi Mervecim. Forumdaki çalışmaların ve aktifliğin arttıkça taç,nazar boncuğu,yıldızla ödüllendiriliyorsun.Yani rütben yükseliyor.;)

3. Cevap: ifadeler

hmmm....
    :f40: teşekkürler.....;)

4. Cevap: ifadeler

peki aktıfliğimiz sadece açtığımız konularla mı artıyor yoksa hem açtığımız hem de yaptığımız yorumlarla mı artıyor???

5. Cevap: ifadeler

Hem konularla hem de yazdığın yorumlarla artıyor. Ama unutma günlük 3 konu açma sınırın var.:f40:

6. Cevap: ifadeler

Ortalıkta Admin gözükmüyor ben cevaplim Barim:f196:
    Bildiğim kadarıyla verilen renkler rütbeler incik boncuklar öncelikle foruma attığınız konular ve yorumlardaki forum kurallarına uyuyor olmanız ,forumda aktifliğiniz, forumu takibiniz,yaptığınız yorumlardaki seviyeniz acıkcası adminlerin gözüne girerseniz sizleri renklerle onurlandırıyorlar:f40:

7. Cevap: ifadeler

Evet Aysell ablama katılıyorum :f40:

8. Cevap: ifadeler

Vede Dark abime

9. Cevap: ifadeler

bende sizlere teşekkür ediyorum....
    gerçekten aydınlatıldım....

10. Cevap: ifadeler

Hepsini anladım da Dark incik boncuk nedir :)

11. Cevap: ifadeler

Blue abla iyi bir gözlemcisin....yorumu inceleyip arasından çıkarmışsın incik boncuğu....:):f30: