İbrahim Tatlısesin Çocukluk Resmi-İbrahim Tatlısesin çocukluk hayatı

Konusu 'Yerli yakışıklılar' forumundadır ve Ezlem tarafından 18 Mart 2011 başlatılmıştır.

1. Ezlem Üye

Ciğerci Mehmet Tatlı ve Leyla Tatlı’nın 7 çocuğundan biri olarak Şanlıurfa’da bir mağarada 1952’de dünyaya geldi. Kutlayacağı bir doğum günü yok, çünkü doğum tarihi tam olarak bilinmiyor. Annesi sadece, “kar yağdığı bir zaman” olduğunu hatırlıyor. Arap bir baba ve Kürt bir annenin oğlu olarak 10 yaşına kadar doğduğu mağarada yaşadı. Hiç okula gitmedi.

“Urfa’da Oxford vardı da, biz mi okumadık?” sözünü o günlerini anlatırken hep dile getirdi:

İbrahim Tatlı sesin kendi ağzından çoçukluğu;

“Gözümü 7 yaşında açtım ve inşaat işçiliğine başladım.Soğuk demirciydim. Su satıp, çığırtkanlık yapıyordum. Çocukluğumu yaşadım dersem yok. Zaten bizim çocukluğumuzun geçtiği yörelerde çocuklar pek çocukluk yaşayamaz.

20 kuruş fazla kazanmak için sinemalarda ‘Buz gibi su’ diye bağırarak su satıyordum. Bir gün bir adam birden yerinden kalktı.‘Sus ulan eşek, seni mi dinleyeceğiz?’ diye suratıma dört tokat attı. O tokatlar beni buralara kadar getirdi.”

İbrahim Tatlısesin Çocukluk1. İbrahim Tatlısesin Çocukluk2.

Benzer konu başlıkları: İbrahim Tatlısesin
Forum Başlık Tarih
Magazin haberleri İbrahim Tatlısesin düğün tarihi 2 Aralık 2011
Magazin haberleri İbrahim Tatlısesin Son Durumu 22 Haziran 2011
Magazin haberleri İbrahim Tatlısesin yürürken video ve fotoğrafları 20 Haziran 2011
Haberler ibrahim tatlısesin ilk fotoğrafları hastanede çekilen 25 Mart 2011
Magazin haberleri İbrahim Tatlısesin kurşunlanmadan önce çektirdiği fotoğraf 17 Mart 2011