İbo Show TRT'de...

'Haberler' forumunda Jeeny tarafından 16 Nisan 2008 tarihinde açılan konu

1. [​IMG]
    İbo Show Artık TRT'de...
    TRT Genel Müdürü İbrahim Şahin'in, 1.5 ay önce silahlı saldırıya uğrayan Özcan Deniz'in vurulmasının ardında mafya bağlantısı bulunduğu iddiaları üzerine sanatçının 26 bölümlük sözleşmesini 15'inci bölümde feshettiği öğrenildi. Özcan Deniz ile yollarını ayıran TRT, İbrahim Tatlıses'in kapısını çaldı ve İbo Show'u kendi ekranlarında yapmasını istedi.

Ekim ayından bu yana ekrandan uzak olan Tatlıses, TRT'nin teklifini geri çevirmedi. Ünlü türkücünün dışarıdan hazırlayıp TRT'ye kaset olarak teslim edeceği program için bölüm başına 65 bin YTL alacağı öğrenildi. Tatlıses'in programı önümüzdeki ay ekrana gelecek.

2. Ben şahsen onun program yapmasını istemiyorum sadece o değil bütün yüzü eskimiş programcıların Hülya Avşar,Mehmet Ali Erbi vs..Artık aynı yüzleri aynı programları görmekten bıkmış durumdayım.Aman çıkıp topuklarıma sıkmasın şimdi :)

3. Kesinlikle katılıyorum Jenny belki herkes için değil ama magazin gündemini alt üst eden, hangi kanalı açarsak karşımıza çıkan ve artık yeter dedirten herkes biraz dinlense köşelerinde ve yerlerini yeni yeteneklere bıraksa harika olacak...

4. Ekrenlara uzak kalmış garibim.. Ay! Ay! Çok üzüldüm demek isterdim...

Bence uzak kalmak lafmi hiç tv ye çikmasa tam süper olurdu :f106:

5. Yawww ben TRT yi protesto ederim valla. İzlemiyorum artık... :f84: Bana sorsalar LOST un tüm sezonlarını TRT de oynatırım...:f118: :f118: Gerçi Cem Uzanın seçim vaadiydi bu ama seçilemediki...:f84:

6. hiç gösterilmesede olur:f106: tv ile hiç aram yok. emeğine sağlık JENNY:f118:

7. Özcan Denizi tercih ederdimm ama oda tamamlayamadı yazık:( ibo lahmacun yapsın mangal partisi versin bencede:f30: :f30:

8. TRT ye geçtiği iyi olmuş kişisel çekişmeleri ekrana yansımaz umarım
    Ayrıca sana tamamen katılıyorum Jenny nedense yenilikçi olamıyoruz
    her konuda böyle.
    Paylaşım için teşekkürler.