Hülya Avşarın Diyeti

'Sağlıklı Beslenme ve Diyet' forumunda eftelya tarafından 22 Mart 2010 tarihinde açılan konu

1. Hülya Avşar Diyeti
    Hülya Avşarın Sır Gibi Saklanan Diyeti
    İki ayda tam 9 kilo veren Hülya Avşar sırrını ağzından kaçırdı.

Güzelliğinden hiçbir şey kaybetmeyen ve yıllara meydan okuyan Avşar kızı, geçtiğimiz günlerde televizyon izleyicilerinin karşısına daha ince olarak çıktı.
    Merak edenler Hülya Avşar'ın kısa zamanda nasıl bu kadar hızlı kilo verdiğini sordu fakat cevap alamadı. Yoğun ısrarlar üzerine en sonunda Avşar kızı mikrofonu eline aldı:
    “Sabahları iki dilim kaşar ve bir dilim ekmek yiyorum. Mutlaka günün her öğününde su içiyorum. Bazı günler değişiklik yaparak biraz avokado, kibrit kutusu büyüklüğünde beyaz peynir, bir tatlı kaşığı bal ve yarım litre su tercih ediyorum. Öğle yemeğinde bir adet bonfile ya da tavuk butu oluyor. Mutlaka yarım litre suyumu tekrar içiyorum.
    Haftada birkaç gün makarna ve salatayı da öğle yemeğime ekliyorum. Öğle yemeği ve akşam yemeği arası meyve atıştırmaları ile geçiyor. Akşam yemeğinde ise sebze ağırlıklı besleniyorum. Yoğurt ve bir dilim ekmeği ihmal etmiyorum. Her öğünde mutlaka su içmeye özen gösteriyorum. Bazen gece geç saatlere kadar kaldığımda yine meyve ile geçiştiriyorum.
    İşte siz de Avşar kızının tarifine uyarak kısa zamanda kilolarınızdan kurtulabilirsiniz.