Hülya Avşar İbrahim Tatlıses Yemekte Buluştu

'Magazin haberleri' forumunda Merve tarafından 18 Şubat 2012 tarihinde açılan konu

 1. [​IMG]


  Hülya Avşar İbrahim Tatlıses Yemekte Buluştu


  İbrahim Tatlıses'in rahatsız olduğu dönemde desteğini hiç esirgemeyen Hülya Avşar dostunu bu akşam da yalnız bırakmadı. Yemekte İbrahim Tatlıses'in eşi Ayşegül Tatlıses'te vardı. İbrahim Tatlıses ve Hülya Avşar bütün gece boyunca bol bol sohbet edip anılarını paylaştılar.

  "ÖLÜMÜ ÖLÜMÜMDÜR, DÜĞÜNÜ DÜĞÜNÜM"

  Tatlıses, Avşar kızının kendisini istisnasız her gün aradığını söyleyerek yerinin kendisinde farklı olduğunu belirtti. Tatlıses, Hülya Avşar için şöyle konuştu; "Ölümü, ölümümdür. Düğünü, düğünümdür. Parası, paramdır. Param, parasıdır. Bembeyaz bir peçeteyi kirletmezseniz beyaz kalır. Bu sizin elinizde."

  Hülya Avşar, İbrahim Tatlıses'in kendisi için çok değerli olduğunu belirterek şunları söyledi; "Camiamızda herkese dost ve arkadaştır İbrahim. Ancak benim yerim onda farklıdır."

  İbrahim Tatlıses bu sözlerin ardından Hülya Avşar'ın yanına yaklaşmasını isteyerek kol kola fotoğraf çektirdi. Ve hemen ardından eşi Ayşegül Tatlıses'e dönerek "Beni boşayacak mısın?" sorusunu yöneltti. Ayşegül hanımdan gelen "Belli olmaz" cevabı herkesi güldürdü. İbrahim Tatlıses ise bu cevap üzerine; "Diş yokken damak vardı." dedi.

  "İŞTE SEVGİLİLER GÜNÜ HEDİYEM"

  Hülya Avşar, Ayşegül Tatlıses'e 'Sevgililer Günü'nde eşinden ne hediye aldığını sordu. Ayşegül Tatlıses ise tek taş pırlanta yüzük hediye aldığını söyledi ve parmağındaki yüzüğü gösterdi.  kaynak:hürriyet
   
Yükleniyor...
- Hülya Avşar İbrahim Forum Tarih
Hülya Avşar'ın Çocukluk Resmi Magazin haberleri 10 Şubat 2014
Hülya Avşar'ın Kızı Zehra Nasıl Kilo Verdi? Magazin haberleri 14 Haziran 2013
Hülya Avşar'ın Kızı Zehra Hapse mi Girecek? Medya Bölümü 25 Mart 2013
Hülya Avşar'ın 50 Yaş Resimleri! Resimler 28 Şubat 2013