House M.D. Dizisi konusu

'Medya Bölümü' forumunda Ezlem tarafından 3 Kasım 2008 tarihinde açılan konu

1. House M.D. Dizisi

Hugh Laurie'nin Dr. House'ı oynadığı dizide, bu karaktere resmen hayran kalacaksınız. Takıntılı, problemli, inanması zor derecede zeki bir karakter House. Lost'taki Sawyer misali her repliği dakikalarca düşünülmüşcesine eğlenceli.

Dizinin Konusu
    Dr. Gregory House ve ekibi, doktorların çözemedikleri rahatsızlıkları teşhis etmek ve çok gizemli, kritik vakaları aydınlatmak konusunda uzmandır... Ekibin toplum kurallarına uymayan, antisosyal lideri Dr. House, azmi ve hafiyelik becerileriyle adeta Sherlock Holmes'ü andırır. Bu seçilmiş ekip; yasal ya da değil, teşhisini koyup hastaların hayatlarını kurtarmak için ne gerekirse yapar. Fakat tüm bu dramatik vakaların yanında komik yanlarını kaybetmeyen uzmanlarımız, kendilerini ve de hastalarını eğlendirmeyi ihmal etmez.

TNT de bir bölümünü izledim çok begendim önümüzdeki günlerde dizi listemde :f40:

2. sen seyretsen ezlem bu diziyi benim yerime sonra bana anlatsan...

şaka şaka :f106::f106:

3. Ezlemmmmmm bi mad man dedin daha başlayamadım.... House nerden çıktı sırada beklesin yaww.:f73:. Daha diğer dizilerimi izlicem...

4. Teşekkürler Canım izlemeye çalışacağım (ben bile inanmadım buna seni nasıl inandırcam ki :f106: )

5. Farklı bir diziye benziyor izlemeye çalışacağım